Autor Zpráva
Jata
Profil
Potřebuju ve svym RS udělat vzdálenou kontrolu nové verze, mam to vyřešený přes texťák obsahující číslo nejnovější verze a RS se vždy na ten texťák podívá a zkontroluje, jestli náhodou neni ta verze novější než aktuální. Do teď jsem na to používal fci file_get_contents, jenže mi hostingu zakázali allow_url_fopen a fsockopen, nemáte někdo nějaký nápad, jak to vyřešit jinak i přes zakázání těchto direktiv? Díky
Měsíček
Profil
A tohle taky zakázali?
Jata
Profil
A tohle taky zakázali?
To taky nefunguje, pokud se dobře domnívám, tak to taky využívá allow_url_fopen
Davex
Profil
Jata
A nejde ho opět zapnout přidáním řádku do souboru .htaccess?
php_flag allow_url_fopen on
Jata
Profil
Nn, aktivace/deaktivace je možná pouze přes php.ini kam samozřejmě přístup nemam.
Ghosting
Profil
Autor SunLight CMS to má dělaný přes iframe. Prostuduj http://sunlight-cms.net/
nightfish
Profil
jenže mi hostingu zakázali allow_url_fopen a fsockopen, nemáte někdo nějaký nápad, jak to vyřešit jinak i přes zakázání těchto direktiv?
přejít na hosting, který to bude mít povolené
Jata
Profil
přejít na hosting, který to bude mít povolené
Jasně, to sice neni problém, ale jde o to, že ten RS může bejt nainstalovanej na jakymkoliv hostingu a někde to můžou mít zakázané, takže mě zajímalo, jestli je nějaká možnost, jak otevřít ten soubor i přes zakázání těch dvou direktiv
ShiraNai7
Profil
Jata
Já to v připravované nové verzi SunLight CMS řeším javascriptem. Když mě kontaktuješ, zmiňovaný skript ti klidně poskytnu.
panhuhu
Profil
Napadá mě fsockopen, ale nejsem si jist. Možná ještě CURL.
BlackMartin
Profil
Jata
jenže mi hostingu zakázali allow_url_fopen a fsockopen

Takže to asi přes ten fsockopen nebude a taky většinou tam kde je zakázaný fsockopen tak nejede i CURL.

Řekl bych že jedninná možnost je ten AJAX/JavaScript.

ShiraNai7
Pokud ten JS je OpenSource, nebylo by odvěci ho tady publikovat, pro ostatní se stejným problémem.
Jata
Profil
... a taky většinou tam kde je zakázaný fsockopen tak nejede i CURL.
Jj, curl už jsem taky zkoušel, bohužel nefunguje.

Napadlo mě, že se podívam do phpBB, jak to mají vyřešený tam, že ti by to měli mít nějak udělaný, ale co jsem koukal, tak používaj fsock, takže mi to stejně nepomohlo.
fos4
Profil
Ajaxem nemuzez sahat mimo domenu a jedinej zpusob jak sahat mimo je bud povolene allow_url_fopen a pak file_get_contents nebo fsockopen.. pokud mas oboji zakazane tak to bohuzel nejde.
nightfish
Profil
Jata
Jasně, to sice neni problém, ale jde o to, že ten RS může bejt nainstalovanej na jakymkoliv hostingu a někde to můžou mít zakázané, takže mě zajímalo, jestli je nějaká možnost, jak otevřít ten soubor i přes zakázání těch dvou direktiv
obávám se, že ne... nicméně nevidím problém u RS deklarovat, že některé funkce budou fungovat pouze při nastaveném allow_url_fopen
panhuhu
Profil
BlackMartin
vidis, spatne ctu :)
ShiraNai7
Profil
Nejsem tak uplne jeho autorem (jen jsem to trochu vyladil), nasel jsem to nekde... bylo to normalne 'free4all' ke stazeni.

//script loader
function _sysScriptLoader(url){

    //smazani predchoziho loaderu
    var head=document.getElementsByTagName('head')[0];
    var dataLoader=document.getElementById('scriptLoader');
    if(dataLoader){head.removeChild(dataLoader);}

    //vytvoreni noveho elementu script
    script=document.createElement('script');
    script.id='scriptLoader';
    script.src =url+'&r='+Math.random();

    //vlozeni skriptu
    head.appendChild(script);

}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0