Autor Zpráva
Cuchi
Profil *
Zdravim,
Potrebujem jednoduchu vec:
Chcem aby sa mi pod seba do tabulky vypisali datumy od urciteho datumu (napr rok do zadu) na 10rokov do predu na ktore ked kliknem vygeneruje sa mi unikatna stranka (nieco v tvare index.php?page=05032008 - podla datumu). Samozrejme je nutne tam pridat aj moznost listovania.
Dakujem.
bukaj
Profil
Cuchi
A kde je problém?

pod seba do tabulky
Tabulky.

od urciteho datumu (napr rok do zadu) na 10rokov do predu
Ke zjištění timestampu před rokem (resp. za deset let) poslouží např. funkce strtotime(). Do člověkem čitejnější podoby ho upravíš funkcí date().

ked kliknem vygeneruje sa mi unikatna stranka (nieco v tvare index.php?page=05032008 - podla datumu)
Příbližně něco jako: echo '<a href="index.php?page=' . date('mdY', $datum) . '">...</a>';

A v index.php si budeš odchytávat proměnnou $_GET['page'].

Samozrejme je nutne tam pridat aj moznost listovania.
To se to řeší dnes a denně - hledej.
Cuchi
Profil *
vsetko co si tu napisal je mi jasne nie je mi jasne ako vytvorit cyklus ktory by ten datum pisal.
Str4wberry
Profil
Odpovídám Cuchimu:
Pokud dobře rozumím (u slovenštiny — navíc bez diakritiky a interpunkce (tj. porušující závazná pravidla) je to pro mě problém), tak by Ti mohl pomoct tento článek http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=206.
Cuchi
Profil *
Prepáčte za porušenie pravidiel je to pre mňa nezvyk písať s diakritikou. Ďakujem za radu, ale lepší tutoriál som si našiel na intervale.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0