Autor Zpráva
Budry
Profil
Ahoj hele mám takový problém udělal jsem jednu úžasnou věc v PHP a dal ji na net.Ale pak sem si smazal to php co sem mnel v Compu a ted bych potreboval ten zdrojak. Nevíte o něajkém programu který by mi ho zobrazil protože když na to kliknu pravim tlacitkem tak se PHP nezobrazi je videt jen HTML nevite nekdo nahodou o takovim programu?????
Měsíček
Profil
"Ahoj hele mám takový problém udělal jsem jednu úžasnou věc v PHP a dal ji na net."

Gratuluji

"Ale pak sem si smazal to php co sem mnel v Compu a ted bych potreboval ten zdrojak."

Tak když jsi to dokázal nahrát na web, tak stejnou cestou i zpět ne?

" Nevíte o něajkém programu který by mi ho zobrazil protože když na to kliknu pravim tlacitkem tak se PHP nezobrazi je videt jen HTML nevite nekdo nahodou o takovim programu?????"

Program na toto neexistuje :), ale pořád nechápu tu věc když jsi takovej borec, že jsi udělal úžasnou věc v PHP a dokázal jsi jí dát na net, tak jak se můžeš ptát na takovou blbost.
kubiseg
Profil
Měsíček
chlapakuuu... program na to jeee... :) vetsinou ma v nazvu napsano FTP a je to presne to, o cem jsi mluvil... :D

Budry
reverzuj nahravani souboru na net, jak radi mesicek... :) bud k tomu pouzij webftp nebo nejakej software obstaravajici FTP, treba TotalCommander pro Win...
Budry
Profil
je sem to stoho webu smazal mam jemn ulozenej zdrojak ale to je mi asi na ****
Matty
Profil
Budry
Nejdřív píšeš, že to nemáš v pc, ale na netu. Potom píšeš, žes to stoho webu smazal mam jemn ulozenej zdrojak.
PHP naštěstí nejde zobrazit jinak, než přes FTP, což je jen a jen dobře.
Budry
Profil
jo to je ale obcas bi se to hodilo
smajli
Profil
Budry
co ty vůbec chceš?? máš zdroják = máš všechno
Měsíček
Profil
jo to je ale obcas bi se to hodilo

Jo to jo :) každej den bych si vybrakoval hesla k 30 stránkám aneb hackerem za 21 dní.
dejh
Profil *
Omlouvám se za spam, jenom jsem nečekal že to půjde když nejsem zaregistrovaný. Jinak k tomu co píše Budry je jasné že asbsolutně neví co je PHP a že sprostě lže v prvním příspěvku :D
Budry
Profil
OMG jeden ******** za druhym a ty Měsíčku radši buď sticha at to nedopadne jako v diskusi Změna Vzhledu!
Str4wberry
Profil
Odpovídám Budrymu:
Řekl sis o to sám. Na nějaký čas zamykám.

Upraveno v 20.39 téhož dne: Nějaký čas uplynul, odemykám.
Petery
Profil
Vytvor si na tom istom webe subor s priponou *.php a vloz do nho:
<?php
highlight_file('nazov-stranky.php');
?>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0