Autor Zpráva
Lopyn
Profil
čus. nesetkal jste se pls někdo v poslední době s nákou ukázkouvou kvalitně zpracovanou databásí. Nejlepší by byla asi databáse eshopu, v který pojme mnoho problémů. Je složité navrhnout validně projení tabulek. Diky.
kubiseg
Profil
propojeni tabulek je jen a jen na Tobe... ;-)
Lopyn
Profil
to je jasný, že si každej tabulky propojí jak chce, ale je nespočet způsobů, jak to udělat. Neptám se na systaxi nic, ale jde mi hlavně o strukturu, protože dobře navrhnutá tabulka je půl práce hotovo, tak je dobrý vědět jak na to.
kubiseg
Profil
no a dobre navrhnuta databaze je dobre navrhnuta databaze...

snad po nas nechces, abychom to udelali za Tebe?
Mastodont
Profil
je nespočet způsobů, jak to udělat
Já tedy znám jen jeden - sloupec jedné tabulky se naváže na sloupec jiné tabulky.
ninja
Profil
Lopyn: Podivej se na zdrojaky open-source eshopu, to je vetsinou nepekne reseni :). Ale vazne, chce to hlavne postupovat podle pravidel normalizace databazi a myslet u toho na pozadovanou funkcnost.

Udeles si analyzu pozadavku, podle toho nastav indexi a poradi zapisu v dotazech.
Lopyn
Profil
Mastodont : no a dobre navrhnuta databaze je dobre navrhnuta databaze...

snad po nas nechces, abychom to udelali za Tebe?
. přečti si prosim tě znovu můj příspěvěk znovu, pak možná budeš reagovat trochu inteligentněji
Lopyn
Profil
ninja. na něco sem koukal...samozřejmě to není od věci se začíst do kodu, ale nikdy nevíš kdo to psal. A když je nějaká věc kontroverzní, tak se přikloníš k té možnosti ze open-source eshopu, jenže nevíš jetsli to je správně. Myslel sem, jetsli se někdo náhodou nesetkal a obrázkovým návrhem databáse, kde to je, co nejlépe popsáno
Mastodont
Profil
Lopyn
Až budeš TY chtít zase někoho komentovat, tak se laskavě podívej, kdo co napsal - já nejsem autor ani jedné z vět, které se ti nelíbí. Tolik k inteligenci.
Nadan
Profil
Mastodont
Možná jsi nemusel reagovat tak tvrdě, ale zase na druhou stranu, Lopyn, i když se netrefil do přezdívky, taky reagoval tvrdě, tím, že se zmínil o inteligenci...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0