« 1 2 »
Autor Zpráva
Bones
Profil
<textarea rows="5" cols="70"></textarea>

pod tym by bolo tlacitko input-button..

co chcem?
Ak niekto nieco napise do tej textarei a potom klikne na button tak sa to do tej textarei ulozi a ostane to tam. A tak stale by to ludia prepisovali, pisali a vselico mozne.
vertigo4
Profil
Bones
nic se nemůže "uložit" do textarea
Bones
Profil
niekde som to videl ale uz neviem kde to bolo hladam to jak ***** a stale nic.. da sa to viem to sak som to videl
kubiseg
Profil
stejne musis ty data nekam ulozit a nasledne ji vybrat jako

<textarea bla bla bla>
<? echo $value; ?>
</textarea>

kde $value je hodnota vybrana z databaze nebo souboru :)
Bones
Profil
ja neviem ako to bolo ale videl som to na jdenej stranke..
vertigo4
Profil
tak napíše se nějaký text do textarea, ten se následně uloží a potom se ty vypíše do textarea jak psal kubiseg...
Bones
Profil
vy ma nechapete.. skusim to najst a ukazem vam co myslim.. drzte mi palce
Měsíček
Profil
Ale chápem něco napíšeš do textarey klikneš na tlačítko odejdeš a ono to tam zůstane, je to tak?
Bones
Profil
Presne tak
Bones
Profil
a vies to?
Měsíček
Profil
Ale kluci ti to již řekli ..

Něco napíšeš do textarey , klikneš na tlačítko, odejdeš, příjdeš a je to tam zase = # Tohle vidí uživatel

# a tohle se doopravdy děje.

- Něco se napíše do textarey
- Klikne se na tlačítko
- Například pomocí PHP se obsah uloží do souboru nebo do databáze
- Při jakékoli návštěvě se okamžitě vše ze souboru načte do textarey.
Bones
Profil
ale ja nechcem aby sa to dalo po refreshe alebo dalsej navsteve.. niekde som videl ze to bolo hned sa to tam napisalo a bolo to tam stale...
Mastodont
Profil
No tak nám dej adresu, kde jsi to viděl.
orava
Profil
<textarea rows="5" cols="70" value="ten tvoj text co tam bude stale"></textarea>
vertigo4
Profil
Bones
tak když to tam napíšeš, tak to tam zůstane, do refreshe, ne?
kubiseg
Profil
Bones
precti si neco o XMLHTTPRequestu ;-)

a svuj dotaz smeruj do JavaScript fora ;-)
Bones
Profil
No tak nám dej adresu, kde jsi to viděl.
sak hovorim ze uz nevim kde to je ale videl som to ked som uz koncil takze som si to nestihol dat na web

<textarea rows="5" cols="70" value="ten tvoj text co tam bude stale"></textarea>
ty nemas ani tusenia o com je tu rec

tak když to tam napíšeš, tak to tam zůstane, do refreshe, ne?
to iste ako orava

precti si neco o XMLHTTPRequestu ;-)

a svuj dotaz smeruj do JavaScript fora ;-)

mne je to jedno kde to je a nic si citat nebudem
Měsíček
Profil
mne je to jedno kde to je a nic si citat nebudem

Co to meleš? Tak mi se ti někteří snažíme poradit a ty budeš hongat nohama na stole a ani nemávneš prstem a ostatní předřete se.
kubiseg
Profil
Bones
XMLHTTPRequest (zname pod pojmem AJAX) by Tvuj problem vyresil... data by se zapsala do textarea a na pozadi by se zapsala do databaze, pricemz by nedoslo k reloadu stranky... pri nacteni stranky nekym jinym by se ukazal dokonce i Tvuj text a on by mohl neco pripsat... prakticky je to chat postavenej na AJAXu

a jestli si o tom nechces nic citat, nebo nechces ani zkusit najit nejaky reseni, tak ja tu nejsem od toho, abych Ti to psal, kdyz nemas ani snahu...

Měsíček
to mi taky zvedlo hřebínek... souhlasím s Tvým názorem...
Bones
Profil
Co to meleš? Tak mi se ti někteří snažíme poradit a ty budeš hongat nohama na stole a ani nemávneš prstem a ostatní předřete se.
ale ja chcem aby ste mi poradili vy a nie ja sam sak to nevim
kubiseg
Profil
Bones
ja Ti poradim... cena: 5000,- Kc i s naprogramovanim... co Ty na to?
Bones
Profil
No, thanks!
kubiseg
Profil
Bones
tak bezplatne Ti poradim takto:

http://www.google.cz/search?q=xmlhttprequest&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rl s=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a
Bones
Profil
:P to nechcem
orava
Profil
ved to mas nejdnoduche budes nejakym forom vypisovat z mysql databaze

ale ako spravit aby sa tam neulozilo vsetko to uz bude problem

preco si to neurobis ako vsetci ze tam iba napisu to co chcu a vypise sa to nadto alebo inde!
ale to je spravene refreshom a to ty nechces tak ked nic nechces tak nic nebudes mat!!!
Matty
Profil
Bones
Předem ti řikám (píšu), že ti tady nikdo celej kód nenapíše jako minule! Co trochu vlastní snahy?
nic si citat nebudem
Nikdo tě nenutí, ale v tom případě nepočítej s tím, že se něco naučíš.
vertigo4
Profil
Bones
Milý Bonesi,
není to poprvé, co jsi tu na tomto foru něco požadoval, ale nebyl jsi schopen se nějak aktivně činnit ohledně tvého problému... asi jsi zvyklý, že za tebe všechno někdo udělá...

ale ja chcem aby ste mi poradili vy a nie ja sam sak to nevim
no ty to nevíš... ale chlape musíš trochu spolupracovat...

mne je to jedno kde to je a nic si citat nebudem
tak to je na mě moc

ty nemas ani tusenia o com je tu rec
před tím jsi říkal, že ty to nevíš, tak kdo to teda neví?

Musím říct, že co tvůj přípsěvěk, to teda bonbonek...
kubiseg ti psal, co máš hledat tak se snaž a pak se můžem bavit....
suky
Profil
Bones
Jaj, tohle proste nechapu. Ty sem napises
viz:
Ak niekto nieco napise do tej textarei a potom klikne na button tak sa to do tej textarei ulozi a ostane to tam. A tak stale by to ludia prepisovali, pisali a vselico mozne.
dostanes nekolik moznych reseni problemu a muzes si vybnrat, kterej se ti nejvic hodi a poupravit si ho a ty misto toho zbytecne protahujes diskuzi a pises vsem, ze tohle nepotrebujes. Jak rika vertigo4 vsechny topicy od tebe nemaji ani hlavu ani patu. Bud to chces vytvorit, tak se musis trochu snazit a nebo ne, tak to sem ani nemusis psat. Jde mi z tebe hlava kolem...
Měsíček
Profil
No tak už toho nechte, stačilo říct jednou doufám, že pochopí.
Bones
Profil
Předem ti řikám (píšu), že ti tady nikdo celej kód nenapíše jako minule! Co trochu vlastní snahy?
sak som hladal v google dost dlho ale neviem uz kde to bolo

není to poprvé, co jsi tu na tomto foru něco požadoval, ale nebyl jsi schopen se nějak aktivně činnit ohledně tvého problému... asi jsi zvyklý, že za tebe všechno někdo udělá...
vsade mi vravia ze som lama a daju mi ban.. (dalsie nadavky nebudem pisat)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0