Autor Zpráva
ccarloos
Mám problém odesílám data přes funci mail() ... viz příklad dole, ale aniž bych dělal refresh mi přijde na e-mail 2x totožný výsledek .... není mi jasný proč ... chtěl bych aby mi to chodilo jen 1x, díky za info

$headers.= "From: info@neco.cz \r\n"; $headers.= "Content-Type: text/html; charset=windows-1250\n";

$to = "".$email."";
$subject = "předmět";
$mess = "prostě text<br><br>

";

mail ($to, $subject, $mess, $headers);
Alphard
zvláštní, není na stránce ještě jiný kód? třeba cyklus?
ccarloos
Nic tam prave neni, jen par html znaku ... coz je teda zvlastni, ze kdyz to je primo pod domenou www.domena.cz/poslat.php tak to posle dvakrat, ale kdyz to dam www.domena.cz/test/poslat.php tak to prijde jen jednou
Alphard
vzhledem k cestě mě ještě napadá, že by se ten soubor mohl chybně includovat
ccarloos
ten kod je primo ve strance poslat.php .... neni include("poslat.php"); ted mi to pro zmenu nechodi uz jen dvakrat, ale 3x
Alphard
ccarloos
to chce klid :-) možná to zuřivým testováním

na SMTP serverech mohou vznikat různá zpoždění (a tím se zdá, že odchází více zpráv), vkládej si do každé zprávy jedinečný identifikátor a třeba čas odeslání a pak zjisti, jaká je skutečně situace

a nemačkej furt F5 :-)
ccarloos
to neni tim, potvrdim submit je 1x .... a proste behem chvilky to prijde 2 nebo 3x ... anich bych neco dalsiho mackal
nightfish
to neni tim, potvrdim submit je 1x .... a proste behem chvilky to prijde 2 nebo 3x ... anich bych neco dalsiho mackal
v tom případě se zeptej správce své pošty, třeba ten z logů něco vyčte
uvedený kousek kódu to nezpůsobuje
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.