Autor Zpráva
Andrej125
Profil *
Fatal error: Cannot use string offset as an array in /var/www/web2/anguage.php on line 4

Jaka to je chyba?
bukaj
Profil
Andrej125
Možná, že pomůže tento zápisek.

Podle všeho máš nějakou proměnnou, která obsahuje řetězec. V tomto případě se indexovací oprátor ([]) používá k přístupu k jednotlivým znakům řetězce. A PHP se nelíbí, že znakům chceš přiřazovat nějakou hodnotu. Kód by prozradil více.

Ovšem zkoušel jsem to u sebe (PHP 5.2.4) a tam to již chybu negeneruje.
Andrej125
Profil *
bukaj
no ja to mam takhle $$language['1']['sk'] = nakej text;
Andrej125
Profil *
$language['1']['sk'] = "nakej text";
bukaj
Profil
Andrej125
no ja to mam takhle ...
To je skvělé. Opravdu mě to těší. Ale co já s tím? Můžu říct, že jsi, pravděpodobně, nějak do $language přiřadil řetězec. Ale již někdy před tímhle přiřazením. Dělej si postupně var_dumpy. A najdeš, kde je chyba.
Andrej125
Profil *
bukaj
no oki jenze mne zaujima proc tahle chyba nevyskakuje u localhostu doma na pocitaci a jenom na online servery ....
Andrej125
Profil *
no mne to na language sk s cislem jedna vypsalo string(5) a na language 2 string(192) ale nevim co to znamena ? a v cem je chyba
bukaj
Profil
Andrej125
no oki jenze mne zaujima proc tahle chyba nevyskakuje u localhostu doma na pocitaci a jenom na online servery ....
Proto mohou být různé důvody. Např. jiná verze PHP, vypnuté chybové hlášení atd. atp.

no mne to na language sk s cislem jedna vypsalo string(5) a na language 2 string(192) ale nevim co to znamena ? a v cem je chyba
Přečti si dokumentaci a pochopíš, co známená "string(5)". V čem je chyba jsem tu už psal.

PS. Pište s háčky a čárkami. Delší text rozdělte do odstavců. Používejte větnou interpunkci. (pravidla této diskuse) Řiď se tím, prosím.
anderj212
Profil *
bukaj
ale stale som to neopravil neviez ako sa ta chyba da dat prec ?
Fatal error: Cannot use string offset as an array in /var/www/web2/jazyk.php on line 5
bukaj
Profil
anderj212
ale stale som to neopravil
To máš špatné.

neviez ako sa ta chyba da dat prec ?
Jednoduše, tím, že opravíš, co ji způsobilo. A co ji způsobilo jsem tu už psal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0