Autor Zpráva
1ight
Profil
Dobrý den,

Potřebuju u posílání zpráv v emailu udělat přidavaní souboru, ale chtěl bych aby to bylo neomezený a variabilní (mam třeba squirellmail ale tam je to bordel kod ja se v tom nevyznám abych to tam nějak vykuchal). Nemáte někdo nějaký odkaz nekam kde by to bylo řešený nebo nejaký skript nebo praxi jak to mam udělat?

PS: přílohy typu nadefinuj číslem kolik inputu = např 4. a ukažou se mi 4 inputy to mam ale chtel bych neco flexibilního pro konečné uživatele.

Jestli tu sem někdo pošle kód nebo odkaz kde je to řešení budu moc rád a vděčný.
Děkuji hezký večer.
1ight
Profil
Já se omlouvám nenapsal jsem co to ma umět:

Když človek vloží soubor, aby tam měl ještě možnost kliknutí třeba na tlačítko: přidat další soubor a mohl přidávat neomezene souboru kolik bude zrovna potřebovat.
krteczek
Profil
1ight: nejspíš zbytečná práce, existuje omezení pro velikost obsahu post proměnných. jinak bych to viděl jako formulář který je polem
Cup
Profil
pokud to chces jako ... inputy ... treba ze budes mit jeden zakladni ... a kdyz tuknes na policko tak ti tam vleze dalsi ... a dalsi a dalsi .. podle potreby ... a pak se to odesle ... no co se tyce tech inputu .. tak sem to taky resil :) mozna ti to pomuze http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=67091&foru m=8&page=-1
1ight
Profil
Děkuju ted to čtu vypada to zajmavě zkusím to, jeslti to rozchodim :) ja jsem na tom stejne jako vy jak čtu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0