Autor Zpráva
deavid
Profil *
Ahoj lidi, s php moc neumim a pracuji převážně s html, css apod. a potřebuji
v php přičítadlo. Když kliknu na tlačítko tak se mi vedle ukáže 2, když zase kliknu tak 3, 4 ........
nevíte jak na to ? Myslim si že by to mohlo jít s session, ale s tim zatim moc neumim.
předem díky za váš čas.
Joker
Tohle bude lepší Javascriptem než PHP.
Tomasekkkkkk
Profil *
No počítadlo chceš přímo pro všechny nebo jen pro jednoho uživatele (po dobu otevření jeho prohlížeče?) kdyby si chtěl dělat normální počítadlo např. jako anketu, tak by si musel buď pouźít přičítání přes MySQL nebo nějaký soubor, pak by se počítadlo (poćet kliknutí) zobrazovalo všem.
deavid
Profil *
Ne, dělám takový složitější php script s několika funkcemi atd. a potřeboval bych právě pouze to to,
přesto že toho v php moc neumím tak ale dokážu celkem dobře kombinovat, řekl bych. Já už bich si to nějak zpracoval a předělal, ale potřeboval bych to to vědět. Zkoušel jsem to velmi dlouho, ale pořád nic....
a jak tu již bylo řečeno, že by to zřejmě šlo v javascriptu - v tom to umím, ježe já potřebuji, že při každém čísle se stane něco jiného -- to je právě důvod proč to chci v php, protože nejde vzít proměnnou z javascriptu a dát do php.
Medvídek
ALe stále si nevysvětlil co to má dělat ?

Šlo by udělat lačítko jako odkaz a ukládat do SESSION a vždy přičíst o +1
Tomasekkkkkk
Profil *
deavid

S takouvou odpovědí ti moc neporadím, jednou říkáš že potřebuješ ať to tlačítko dělá něco jiného, potom ať přičítá číslo. Fakt nevím jestli to má přičítat na straně uživatele (jeho prohlížeče) nebo na straně serveru (každé číslo bude mít u sebe uložený server), pokud to má být u uživatele, tak nejjednodužší je to jak říká Medvídek, ukládat do session a přičíst 1, pokud náhodné číslo tak přičíst např. přes funkci rand(1,10000), jinak bych rád pomohl, ale nevím co přesně myslíš.
deavid
Profil *
Ano, chtěl jsem tlačítko, na které když kliknu tak se vedle ukáže 2 když zase kliknu tak 3,4 ......
a myslím si, že to půjde se session jak již bylo řečeno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: