Autor Zpráva
Jackie
Profil *
Zdravím,

nevíte zda se dá někde stáhnout forum v pho, které by bylo podobné tomu, které používá server novinky.cz pro diskuse k článkům?

jako je to tady:
www.novinky.cz/diskuse

Pokud by nebylo ke stažení free. Kolik by asi tak mohlo stát jeho naprogramování?

Děkuji
Lexter
Profil
Tohle není plnohodnotné fórum, spíš bych to považoval za komentáře. Ono je to v podstatě to samé co jiné jen s tím rozdílem, že se komentáře hodnotí a kvalitní se vypisují do odkazů. Takové komentáře umí například wordpress s příslušnou plužinou.
Jackie
Profil *
Lexter
ano máte pravdu, nejde o fórum, špatně jsem se vyjádřil - jde mi o tu diskusi s možností odstupňování odpovědí na nějaké té "vodící lince" a zobrazování ikonek pro jednotlivé přispěvovatele. Hodnocení by tam nemuselo být vůbec. Jde mi čistě o to struktutování příspěvků a odpovědí (třeba jak je to tady se mi to nelíbí, protože má odpověď je vždy na konci ať odpovídám na první, druhý nebo desátý vzkaz). To by mohlo být něco podobného ke stažení, ne? Případně by nemuselo být tak drahé, kdybych si ho chtěl od někoho nechat naprogramovat na své stránky.
Lexter
Profil
To umí třeba bbpress. Tedy co jsem se na něj své doby díval.
Jackie
Profil *
Lexter

moc děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0