Autor Zpráva
Vavroch
Profil
Zdravím
Včera jsme si zprovoznil přístup do složky pomocí http autentifikace htaccess,jelikož mi to přišlo jako nejbezpečnější řešení.

Mám ale dotaz:
Jistě všichni znáte tu přihlašovací tabulku,při použití thaccess,mě by ale zajímalo,zda se dá tato tabulka zaměnit za něco jiného,tzn jestli je třeba možné vytvořit si nějaký nastylovaný formulář v php+css a tím ji jakoby nahradit(tj aby se nezobrazovala) a zadané údaje by se rovnou ověřili v souboru s hesly .htpasswd.
Je to sice jen kosmetická věc,ale určitě by nebyla na škodu..

Díky za každý nápad.
Medvídek
Profil
Pochybuju že by to šlo nastylovat ... Ta tabulka je jiná v závislosti na prohlížeči :)
Pokud chceš něco hezzčího, tka si udělej autorizaci pomocí php, ne ?
Vavroch
Profil
To jo,pomocí php by to šlolae htacces mi pripada takovy ucelenejsi a bezpecnejsi(nebo tusis o nejakem peknem navodu na vazne solidni php autorizaci?)
Slo mi o to,ze bych si vytvoril form a jeho action by odkazovala uz nejakym zpusobem do htaccess,vis,ze bych jako by obesel ten dialog,co je u každého prohlížeče jinak.
ignac
Profil *
ja som si to tiez rozbehal a pači sa mi to ..... len mam jeden problem ked sa tam raz prihlasim uz ma to prihlasuje automaticky . Ja by som to chcel tak ze stale by sa musel človek prihlasovat ... napr ked je v kaviarni tak mu to prihlasi a ten dalsi uz ma automaticky otvorene ... pls pomoct

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0