Autor Zpráva
norx
Profil *
ahoj mám udělanou kotrulu vkládajícíh dat a pořebuji do javascrptu vypsat jeden údaj ze session a nemůžu to tam dostat poradíte jak?

mám toto:

<script type="text/javascript">
    /* <![CDATA[ */
    document.forms.formular.firma.focus();

if(document.forms.formular.proti.value == '') {
      alert("Není vyplněn kód!");
      document.forms.formular.proti.focus();
      return false;
      }
      else if(document.forms.formular.proti.value != $_SESSION['znak']) {
      alert("Kó byl zadán chybně!");
      document.forms.formular.proti.focus();
      return false;
      }
      else {
      return true;
      }
    }

/* ]]> */
  </script>

Všem moc děkuju
norx
Profil *
omlouvám se ze začátku chybí kus kódu ale to vám stejně může bejt jedno potřebuji akorát do toho dostat to session
norx
Profil *
a ještě jedna omluva blbě zvolená kategorie patří to do javascriptu :( sem dnesak nějakej divnej smažte to tady a já to hodím do java scriptu strašně se omlouvám je mi to líto
obin
Profil *
řeším podobný problém. Pomocí javovského příkazu Confirm žádám o potvrzení, že uživatel chce opravdu něco smazat a pak potřebuju tu hodnotu true nebo false dostat do php kódu
nightfish
else if(document.forms.formular.proti.value != $_SESSION['znak']) {
else if (document.forms.formular.proti.value != "<?php echo $_SESSION['znak']; ?>") {
nightfish
obin
že uživatel chce opravdu něco smazat a pak potřebuju tu hodnotu true nebo false dostat do php kódu
to je problém přesně opačný
nicméně řešením je vytvořit HTTP požadavek, ve kterém se toto true nebo false odešle - ajax nebo odeslání formuláře
obin
Profil *
nightfish
což znamená co?

zkusil jsem něco v tomto stylu, ale v Javascriptu jsem nikdy nic nedělal a tohle nejede...

<script >
smazat = confirm("opravdu smazat ?");
if (smazat) document.write("
<form action=\"\" method=\"post\">
<input type=\"hidden\" name=\"opravdu\" value=\"osmaz\">
</form>
");
</script>
obin
Profil *
nebo budu vděčný za jakékoli jiné elegantní řešení čistě jen v PHP. Jediné neelegantní řešení co mě napadlo je po kliknutí na "smazat" zobrazit ještě jeden formulář - "opravdu smazat - ano x ne"
vertigo4
obin
a pomocí javascriptu to být nemůže?
obin
Profil *
no může ale už jsem psal že nevím jak s tím. Dva přízpěvky výš jsou vypsány moje pokusy s javascriptem
vertigo4
obin
například při klepnutí na odkaz
<a href="unlink.php" onclick="javascript:return confirm('Opravdu chcete smazat?');">Smazat</a>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0