Autor Zpráva
norx
Profil *
Ahoj all, mám dotaz když na youtube nahrávám svoje video tak ho nahrávám třeba vve formátu avi ale pak když si ho od tamtud stáhnu tak je to ve flv. Zajímá mě podle jakýho sscriptu jim to avi přede na flashový video?
Lexter
Profil
Tak scriptu asi těžko i když přesně nevím. Nejspíš to tam uploadneš, server to předá programu v nějakém jazyce (c, c++, delphi nebo co já vím) ten to přechroustá do flv formátu a následně pošle zase serveru aby to vystavil na web.

Tedy aspoň si to myslím.
vertigo4
Profil
norx
Ahoj all
další "cool" člověk....

jinak pochybuji, že ti někdo poví, jak to dělají... bude to dosti složitý script a navíc si myslím, že youtube si chrání svoje scripty ;)
Měsíček
Profil
"další "cool" člověk.... "

Ale notak ;) to zas není takový přestupek. Jinak čtyři tečky jsou taky "cool".
vertigo4
Profil
Měsíček
neříkám, že je to přestupek, jen říkám, že norx je cool
norx
Profil *
mě nezajímá jak to dělá třeba jen youtube ale třeba i mějaký český jako je stream.cz
vertigo4
Profil
norx
a proč nenapíšeš na stream.cz? jinak to nejspíš dělají tak, jak psal Lexter...
norx
Profil *
abych nemusel zakládat další téma tak to vložím sem, mám udělanej upload ale jak mile uploaduju soubor který má více než 10 Mb tak to nejde a do 10 Mb to je bez problémů žádné omezení velikosti tam nemám. Ani mi to neodešle data z formuláře když je to přes 10 Mb nevíte čímto když na nějakejch uploadovacích server uploadujou i 300 Mb
Matty
Profil
norx
jak mile
:-)
přes 10 Mb nevíte čímto
V .htaccess se dá nastavit
php_value upload_max_size XY M

(XY představuje počet Mb)
norx
Profil *
když jsem to dal do .htaccess tak mi pak nefungovalo mod_rewrite, musel jsem si to změnit v php.ini, ale nevím jak to pak bude když to nahraju na nějakej hosting

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0