Autor Zpráva
M.c.a.
Profil *
Prosím vás nevíte někdo jak mám rozchodit mysql na xampp php mi normalně funguje v localhost ale když tam dám nejaký mysql příkaz tak to ukazuje chybu i když mám zapnutý Mysql.
nightfish
příliš málo informací
minimálně napiš, co přesně provádíš a jaká chybová hláška se objeví
M.c.a.
Profil *
Bylo to tu na foru už napsané skušelsem to podle těch rad ale nefungujeto asi to mám nějak blbě nastavené.

<?php

$conn = &ADONewConnection('mysql');
$conn->PConnect('localhost','user','pass','db');

?>

Fatal error: Call to undefined function adonewconnection() in W:\xampp\htdocs\index.php on line 7
nightfish
chybí ti
include "adodb/adodb.inc.php";
(a adresář adodb v adresáři se skriptem)
M.c.a.
Profil *
pišemi to Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Access denied for user 'user'@'localhost' (using password: YES) in W:\xampp\htdocs\adodb\drivers\adodb-mysql.inc.php on line 376
M.c.a.
Profil *
furt mi to nefunguje.
M.c.a.
Profil *
halo
Alphard
tohle není chat, neumíš používat slovník? přístup odepřen, zkontroluj si přístupové údaje
M.c.a.
Profil *
Nefunguje mi nic žadné funkce mysql.Jsem začátečník prosím o pomoc.
Mastodont
No zřejmě bude v souboru adodb-mysql.inc.php definován uživatel "user", který ale normálně v MySQL není. Čili v tom souboru uprav jméno a heslo podle skutečnosti.
M.c.a.
Profil *
Prosím jak podle skušeností a nešlo bz prostě někde ty normalní soubor někde stáhnou nebo nemohl bysto někde umpnout třeba na rapitschare.com.Prosím ja v už se tom nevyznám.
anode
Nevím, jestli ti někdo poradí, pokud nezvládáš ani nastavit jméno a heslo připojení k databázi (a ani číst - Mastodont: "Čili v tom souboru uprav jméno a heslo podle skutečnosti."). Co takhle nejdříve si něco přečíst (článků a knih jsou mračna).
Mastodont
M.c.a.
Máš XAMMP, tam je uživatel "root" a heslo je prázdné, pokud sis ho nezměnil. A jak píše anode, uč se podle nějakého seriálu nebo knihy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: