Autor Zpráva
pito
Profil
Zdar.Prosím pomozte vubec tomu nerozumim uz jsem to cetl manualy ale nic.Chci se zeptat to musim udelat nejaky php soubor a do toho dat tohle?a uz to pojede?

0 1 * * * /www/cgi-bin/skript.cgi
5 1 * * * /backup/make_backup
* 2 * * * wget http://www.server.cz/stahuj.php
0 0 1 * * /backup/delete_www_log
0,5,10,15,20,25,30,35,40,45,50,55 * * * *
/www/cgi-bin/generuj_sessions.cgi
ninja
Profil
ASi by bylo dobre napsat co vlastne chces aby to delalo.

Jinak text co jsi vlozil je seznam pravidel pro cron vcetne udaju kdy se maji spousted. To se musi nastavit v cronu. Bud primo v linuxu, pres webove rozhrani tveho hostingu, nebo pres technickou podporu.
pito
Profil
no potrebuji aby mi najela v urcity cas treba nabidka.php aby to tu starou nabidku smazalo a najela nova nabidka.To by slo i pres JS ze?
ninja
Profil
pito: Pokud budete takto formulovat, pravdepodobne vam nikdo nepomuze. Zkuste popsat o co konkretne se snazite, jake mate data, atd. Jendou nahodite CRON, pak Javascript. Evidente vubec netusite.
pito
Profil
Mam udelanou stranku kde se tipuje na zapasy.no proste tipovacku.A mam tam nabidku treba

Prilezitost sazka do: 1 0 2
Slavia:Ostrava 9.4.2008 17:00 1.5 3.2 4.1
K.Vary:Vsetin 9.4.2008 20:00 2.1 4.1 3.2

a potrebuji aby se prvni radek Slavia:Ostrava odstranila 9.4.2008 v 17:00 a pak nasleduje druhy se odstrani v ten samy den ale v 20:00 hod.



Nebo mi uplne staci kdyz mi v urcity cas najede cela stranka url.To by bylo lehci a myslim i lepsi.
ninja
Profil
A ty data tahate odkud? Jestli je to staticka stranka kterou rucne delate, tak pak postaci Javascript, ktery podle aktualniho casu zobrazi jen urcite boxy, respektive nektere boxy schova. Neni to ale moc elegantni reseni.
pito
Profil
data beru z db
pito
Profil
slo by udelat v php kdyz skonci urcity cas tak najede z db slovo ketre by nahradilo druhe co je v php souboru.

Priklad:

tohle mam v souboru php
<a href="index.php?asd=<?echo $zaznam["nabidka"];?>"><?echo $zaznam["nabidka"];?></a>

a po urcitem casu se to prepise na:

<a href="index.php?asd=<?echo $zaznam["nabidka1"];?>"><?echo $zaznam["nabidka1"];?></a>
ninja
Profil
pito: Kdyz to nacitate z databaze tak rovnou nactene jen aktualni hodnoty.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0