Autor Zpráva
mutu
Profil *
<?php
require 'db.php';
if(isset($_POST['mazat'])) {
$delete=Mysql_query ('DELETE FROM `rezervace` WHERE CONVERT(`rezervace`.`souradnice`) = "' .$_POST['mazat']. '"; ');
}

?>

<div>
<form method='post'>
<input type='text' name='souradnice' value='|'>
<INPUT type='submit' name='mazat' value='Odeslat'>
</form>
</div>

zadnou chybu mi to nepise jenom se proste data z tabulkdy nesmazou co s tim?
Hugo
Profil
Tak se zkus podívat, co ti vyhodí tento dotaz
$delete=Mysql_query ('SELECT * FROM `rezervace` WHERE CONVERT(`rezervace`.`souradnice`) = "' .$_POST['mazat']. '"; ')
DoubleThink
Profil *
Podívej se na argumenty funkce CONVERT

DELETE FROM `rezervace` WHERE CONVERT(`rezervace`.`souradnice`) = "' .$_POST['mazat']. '"; 
No já snad omdlím. Až ti někdo pošle hodnotu mazat = " OR 1, tak ti smaže celou tabulku.
mutu
Profil *
jak to myslis? mam za to dat to or die (mysql_error())? nebo co?
mutu
Profil *
No já snad omdlím. Až ti někdo pošle hodnotu mazat = " OR 1, tak ti smaže celou tabulku.

takze sem to zmenil na $delete=Mysql_query ('DELETE FROM `rezervace` WHERE `souradnice` = "' .$_POST['mazat']. '"; '); ale furt to nemaze
mutu
Profil *
Tak se zkus podívat, co ti vyhodí tento dotaz
$delete=Mysql_query ('SELECT * FROM `rezervace` WHERE CONVERT(`rezervace`.`souradnice`) = "' .$_POST['mazat']. '"; ')


jestli to myslis tak ze se mi data nezapisuji do tabulkdy tak to na 100% zapisuji ale nemazou se kontroloval sem to primo i pres PHPadmina
Hugo
Profil
mutu

Tím dotazem si ověříš, jestli nějaká data odpovídají podmínce. Pokud ti to nevybere žádný řádek, tak je jasné, proč to nemaže.
mutu
Profil *
ale ja tam v ty tabulce mam ty data na 100% ale zkusim to teda overit
Enterthan
Profil
Funguje ti to tak že musíš to INPUTU text napsat přesné znění dat ?
Enterthan
Profil
Zkus to přes ID
mutu
Profil *
Funguje ti to tak že musíš to INPUTU text napsat přesné znění dat ?
Zkus to přes ID

vubec nevim co tim myslis
mutu
Profil *
Enterthan
mam to mysleny tak ze pres input se to preda promeny $_POST['mazat'] z tabulkdy se vybere souradnice ktera tam muze byt pouze jednou a pokud existuje tak by se mela smazat jo trochu sem ten svuj script vylepsil ale furt to nemaze


if (isset($_GET['souradnice']));
$souradnice = $_GET['souradnice'];
$query = @MySQL_Query("SELECT utocnik FROM rezervace WHERE souradnice = $souradnice");
8-->>$result = MySQL_Fetch_Array($query);

if($result['utocnik'] == $_SESSION['login']) {
$query = MySQL_Query("DELETE FROM rezervace WHERE souradnice = $souradnice");


a jeste mi to pise chybu mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result na radce 8
coz teda vubec nechapu
mutu
Profil *
nebo mohl byste sem hodit nekdo funkcni mazaci script? protoze ja uz fakt nevim a na internetu o mazani skoro nic neni
mutu
Profil *
tak na ten 8 radek sem uz prisel neuvedomil sem si ze se tam musi dat mysql_fetch_row
mutu
Profil *
tak na ten 8 radek sem uz prisel neuvedomil sem si ze se tam musi dat mysql_fetch_row

aha tak to je taky blbost
mutu
Profil *
nechal sem si vypsat chybu a pise mi to Unknown column 'abcd' in 'where clause' co to znamena?
mutu
Profil *
takze zatim konecna verze ale porad to nechce mazat


if (isset($_GET['souradnice']));
$souradnice = $_GET['souradnice'];
$query = MySQL_Query("SELECT * FROM rezervace WHERE souradnice = '$souradnice';");
echo mysql_error();
$result = mysql_fetch_row($query);
$result['utocnik'];

if($result['utocnik'] == $_SESSION['login']) {
$query = MySQL_Query("DELETE FROM rezervace WHERE souradnice = $souradnice");
echo " smazano";
}
else {
echo " nesmazano";
exit;
}
mutu
Profil *
uz sem na to prisel >>$query = MySQL_Query("DELETE FROM rezervace WHERE souradnice = '$souradnice'"); hazelo to chyby jenom kvuli tomuhle

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0