Autor Zpráva
Tomikkkk
Profil *
Ahoj všem,

rád bych se zeptal na jednu věc, mám v HTML udělanou šablonu pro faktury (logo, spousta tabulek a sloupecku), dole generuji pouze polozky dokladu tak jak se mi nacitaji z databaze. Poradil by mi prosim nekdo jak udelat pomoci PHP klidne i baervne PDF s vysledkem, jako mam HTML sablonu faktury? Jakou PDF knihovnu k tomu nejlepe vyuzit? Podle me to musi zabrat spoustu casu, pokud se nastavuje do ktere tabulky a na jakou osu x a y umistit patricny text, neni to tak? Existuje neco lehciho? Diky za odpovedi, Tom
ronnie
Profil
Ani ne. Podívej se na knihovnu TCPDF, funguje v ní bez problému utf a umí konvertovat HTML do PDF, stačí HTML faktury přehnat přes tuhle knihovnu.
Tomikkkk
Profil *
ronnie

OK mrknu na to, diky :-)
Tomikkkk
Profil *
Tak se na to divam, vyuzil jsem DOMPDF, ale nejde mi v nem pouzivat session, oteviram fakturu v novem okne je to na stejne adrese (webu) a porad mi to neprebira session z hlavniho webu kd eje ta HTML faktura :-(
Tomikkkk
Profil *
Tak jsem se díval, ale DOMPDF neumi cestinu, zkousel jsem pres ttf2pt1 -b -L cp1250.map times.ttf times

udelat novy font, to se mi podarilo, ale jeste je stale jeden problem a to ten, ze sice hacky to ma, ale v textu PDF je rozhazene a fonty prekryte pres sebe, dokazete mi nekdo prosim poradit? Diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0