Autor Zpráva
Frenk127
Profil
Zdravím, potřeboval bych, aby se mi po kliknutí na tlačítko button změnila hodnota v proměnné. Mám třeba ..... $zmena ....... ve které je nějaká hodnota a potřeboval bych, aby se po kliknutí uložila do této proměnné např. hodnota 2.
Vím že to bude asi nějak takto :

<form name="komiseZmena">
<input type="button" value="Komise" />
</form>

a teď pomocí onclick by se měla ta hodnota změni, ale vubec netušim jak, mohl by mi někdo poradit.
Akacko
Profil
Frenk127
<?php
$promenna = 'XXX'; // Prvni hodnota

if ($_POST['zmen']) // Bylo li kliknuto na tlacitko "zmen"
{
$promenna = 'YYY'; // Po kliku priradime druhou hodnotu
}

echo $promenna; // Pro otestovani si vypiseme promennou
?>

<form method="post" action="<?php echo $_SERVER['PHP_SELF'] ?>">
<input type="submit" name="zmen" value="Komise" />
</form> 


soubor musí mít příponu *.php a musí běžet na serveru.
Frenk127
Profil
Akacko
super popis, diky za něj moc, taky bych to takhle normálně dělal ....... ale bohužel v tom případě co mam tak mi to nevyhovuje ......... nevim proč, ale mam tam nějaký výběrový seznam, nějaké stránkování v tom skriptu, předávám hodnoty, ale pokud udělám tohle a pomocí post to odešlu, tak mi zmizí hodnoty z těch výběrových seznamu výše ..... nevim proč. Ale každopadně bychchtěl věděl jeslti by to nešlo udělat tim stylem, jako jsem popisoval ja nahoře, pouze pomocí button a abych se pomocí onclick odvolal třeba na nějakou funkci ...... která by mi tu proměnnou nastavila, šlo by to??? A nebo to není možné takhle udělat??
jarousek
Profil *
Zdravím,

chtěl bych, aby bylo možné měnit hodnoty v input, nebo kdekoliv jinde. Mám tyto stránky:

http://pokus.webkv.cz/pokus77.php

a chtěl bych, aby po zadání nových hodnot do inputu ce1 se změnila hodnota v inputu c1
mám pocit, že by to takhle mohlo jít, ale nejde

<?

if ($_POST["zmena"])
{
$c1 = $_GET["c1"];
$c2 = $_GET["c2"];
$c3 = $_GET["c3"];



$ce1 = $_GET["ce1"];
$ce2 = $_GET["ce2"];
$ce3 = $_GET["ce3"];

$c1 = $ce1;
$c2 = $ce2;
$c3 = $ce3;


};

?>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0