Autor Zpráva
andy_y
Profil *
Ahoj

Chtěl bych začít používat nějaký šablonovací systém a vybral jsem si P.E.T.
Nechápu ale jak třeba do šablony:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>{title}</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset={kodovani}">
</head>
<body>

vložím něco jako toto:

if(isset($_GET['p'])){
$a = $_GET['p'].".php";
}
else $a = "neco.php";

Vím, že existuje v P.E.T funkce pro vkládání souborů, ale s proměnnou to nefunguje
Viz:
<!--#include virtual="{promenna}" -->
bukaj
Profil
andy_y
vložím něco jako toto: ...
Tohle již do šablony nepatří. Udělej to mimo ni a šabloně akorát předej výsledek.
andy_y
Profil *
Jo jasne vim ze to tam nepatri. Ale kdy predam includovanej soubor pres promennou
<!--#include virtual="{promenna}" -->

tak to hlasi chybu
bukaj
Profil
andy_y
tak to hlasi chybu
Pak to bude rozbité. Promiň, ale z toho, že to hlásí chybu bez toho, abys napsal o jakou chybu se jedná, se nikdo nic nedozví. Leda, že by měl křišťálovou kouli :)

Navíc podle mě šablonovací systém P.E.T. není moc rozšířený (pokud vím, tak jsem o něm kdysi cosi četl, ale nezanechalo to ve mně nic), tudíž by se hodil, alespoň nějaký odkaz na jeho domovskou stránku.
peta
Profil
bukaj
@ini_set('error_reporting', E_ALL);
@ini_set("display_errors", "on");
error_reporting(E_ALL);

// sql query
function sq($query,$text='') {$res = mysql_query($query) or die("<hr>MySQL Err".$text.": $query<hr>".mysql_error()); return $res;} //debug mode

php prikazy

Jakou chybu ti PHP hlasi ted?
Jestli je problem s sablonou, tak by chtelo zminit CSM, sablonovy system nebo nejake voditko.
<!--#include virtual="{promenna}" -->
to muze znamenat cokoliv, je problem opravdu v PHP, kdyz to pises do PHP? Mozna lepzi forum Problemy v zacatcich?
A co ten napis tematu? Rika neco o tom, jake bude tema? Ne. Pak jsi tam klidne mohla dat 3x otaznik, bylo by to stejne. Uz podle nadpisu poznas inteligenci tazatele a zjistis, ze nema smysl na takove tema vubec klikat, protoze ani nebude schopen popsat svuj problem krok za krokem, aby bylo mozne dospet ke stejne chybe.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0