Autor Zpráva
Vavroch
Profil
Zdravím
Mám dotaz,když chci zapsat v php do souboru pomocí fwrite html tag,tak co nesmím opomenout?
text mi klasicky projde,ale tagy už nikoliv.

Zde je příklad u ktrého je špatně syntaxe:

fwrite($export,"<div id="photo">\r\n"); //Fce pro zapis (prizareni prom a vypis hodnot,na konci odrad)

Tuší někdo,jak sprácně zapisovat html tagy?

Díky za jakoukolliv odpověď
vertigo4
Profil
fwrite($export,"<div id=\"photo\">\r\n");
Vavroch
Profil
Děkuji a jde zapsat sled více odřadkovaných tagů pomocí jednoho zavolání fce fwrite?Nebo musím pro každý vypisovaný řádek volat fci znovu?
Měsíček
Profil
možností je samozřejmě více ..

1.) " ' ' "
2.) " \" \" "
3.) ' " " '

jen je důležité si uvědomit, že nemůžeš do sebe vkládat uvozovky stejného typu (tedy " "" " je špatně).
Měsíček
Profil
"Děkuji a jde zapsat sled více odřadkovaných tagů pomocí jednoho zavolání fce fwrite?"

Jak to myslíš? fwrite($do_ceho_zapisujes,$cokoliv_1.$cokoliv_2."Cokoliv 3");
Vavroch
Profil
To ano,ale bude to na jednom řádku,já bych potřeboval ,aby tam bylo zachováno řádkování(napadá mne ,že bych každý záznam oddělil pomocí \r\n",ale nevím,zda je to možné,nebo resp..jestli se vysledný kod zobrazí odřádkovaný.
Také mne napadá,zda-li by nešel použít výpis tagu pre,tj předformátovaného textu...?
Měsíček
Profil
fwrite($do_ceho_zapisujes, $cokoliv_1."\r\n".$cokoliv_2."\r\n"."Cokoliv_3"."\r\n");

tohle jsi myslel? nebo ještě ..

fwrite($do_ceho_zapisujes, $cokoliv_1."<br>\r\n".$cokoliv_2."<br>\r\n"."Cokoliv_3"."<br>\r\n");
Vavroch
Profil
Ano,přesně to jsem měl na mysli,funguje to výborně,děkuji za radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0