Autor Zpráva
Tomicek
Profil *
Zdravím Vás, máte prosím někdo tip na to, jakým nejlepším způsobem převádět HTML soubor (PHP soubor) do PDF s kódován Windows-1250 ? Zkousle jsem v nekterych opensource projektech generovat ceska pisma, ale bez vysledku, stejně to háčky a čárky nemělo a když ano, byly spojeny tak, že se to nedalo přečíst. Rád bych pokud někdo už české fonty má a script, který dokáže převést na PDF mi poskytl. Díky moc
Kalby
Profil
zkusil bych tridu htmltopdf, zkus pohledat nekde na netu

http://html2fpdf.sourceforge.net/
Tomicek
Profil *
Díky, uz mi to nejak tak funguje, ale spise nez to ukladat nekde na disk, potreboval bych, aby se to generovalo automaticky, proste se spusti nejaka URL kde v promene bude treba adresa ci neco podobneho a automaticky to otevre web s generovanou strankou, chtel bych pres to delat faktury a zase bych byl nerad, aby se tyto faktury ukladaly na server a kdokoli si je mohl precist.
Kalby
Profil
no tak si napis nejakou funkci na generovani toho pdf pomoci tridy htmltopdf, a k tomu napriklad pripoj tlacitko smaz. a pri kliknuti tlacitka smaz se zavola unlink, ta ti smaze to pdf na serveru a trebas presmeruje nekam pryc, jinak nevim jak by se to mohlo generovat bez toho aby se to nekam ulozilo, mozna pres cache, nebo nevim
Golfy
Profil *
kdyby si se alespon kouknul na te strance do sekce FAQ...

<?php
require('html2fpdf.php');
// activate Output-Buffer:
ob_start();
//START-OF-PHP code
(...) // PHP code here
//END-OF-PHP code
// Output-Buffer in variable:
$htmlbuffer=ob_get_contents();
// delete Output-Buffer :
ob_end_clean();
require('html2fpdf.php');
$pdf=new PDF();
$pdf->AddPage();
$pdf->WriteHTML($htmlbuffer);
$pdf->Output(); //Outputs on browser screen
?>
Tomicek
Profil *
Golfy


Jojo našel jsem to, před tím mi to nefungovalo, ale bylo to chybou co jsem tam udělal. Chci se jen zeptat, nevíš jak ten script přinutit ať předává session? Když otevřu tu samotnou stránku v PHP tak mi to předá se session, ale až to negeneruju do PDF, tak se session nepředává. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0