Autor Zpráva
kimmy
Profil *
Prosím, spouštěl už někdy někdo něco CRONEM? Já mám jeden skript, který načítá data z databáze a potřebovala bych, aby se spouštěl pravidelně co 5 minut. Už jsem si stáhla CRON 1.4.1b, předtím i CRON 2.0, zkoušela jsem nainstalovat Perl (protože prý je k tomu potřeba).. Ale pořád nevím, jak to propojit s tím skriptem.. Neměl byste někdo, prosím, nějaký ukázkový příklad, jak se to dá rozběhnout? Bohužel samozřejmě pod Windows, a na localhostu.. Díky moc.
Nox
Profil
kimmy
CRON je pouze pro Linux pokud vím
DJ Miky
Profil
Měly by stačit i Naplánované úlohy přímo ve Windows, tak zkus přidat záznam tam.
karbon
Profil *
DJ Miky
Měly by stačit i Naplánované úlohy přímo ve Windows, tak zkus přidat záznam tam.
Mohl byste mi prosím ukázat způsob, jak toho docílit?
kimmy
Profil *
DJ Miky
Bohužel to můj problém nevyřeší. Ale to není vůbec nic proti Tobě, protože já tam zapomněla připsat, že až bude ten skript na serveru, tak ten server určitě Crona mít bude. Jediné co potřebuji, je nějak ho tam vsunout teď, abych mohla vyzkoušet, zda to bude potom fungovat..
imploder
Profil
Můžeš zkusit vzdálený cron (nevím proč, ale teď se mi to z nějakého důvodu nenačítá :/).
kimmy
Profil *
imploder
Mě taky ne :-) .. Ale snad se to někde načte - Děkuju za nápad!
Kcko_odjizdi
Profil *
kimmy > webcron.org ( nastavis si adresu a pravidelny casovy interval ) , thats all :) ... jedu v NE to bude

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0