Autor Zpráva
lp
Profil *
odporucam precitat:
Otvaranie PHP skriptov dvojklikom
Spikee
Profil
Prečo si robíš reklamu?
DoubleThink
Profil *
phptriky.wz.cz mi nepřipadá jako komerční projekt, takže nechápu, proč by lp nemohl poukázat na vcelku zajímavý a pro někoho jistě užitečný návod.
Ikrk
Profil
Návod je sice hezkej, ale nefunguje mi to :( Když chci předělat v nastavení cestu ke spouštěcímu programu, tak mi zmizne tlačítko OK a je tam jen zavřít, takže to nejde potvrdit... Docela by se mi tato vychytávka hodila... Lp nevíš co s tím? Nemůže to být třeba tím, že nemám service pack II? Nebo tak něco?
lp
Profil *
Návod je sice hezkej, ale nefunguje mi to :( Když chci předělat v nastavení cestu ke spouštěcímu programu, tak mi zmizne tlačítko OK a je tam jen zavřít, takže to nejde potvrdit... Docela by se mi tato vychytávka hodila... Lp nevíš co s tím? Nemůže to být třeba tím, že nemám service pack II? Nebo tak něco?

Vazne neviem, skus to trochu lepsie definovat. Mas aj odpoved na tom webe v komentoch.

Prečo si robíš reklamu?

To nieje reklama, len tip.

phptriky.wz.cz mi nepřipadá jako komerční projekt, takže nechápu, proč by lp nemohl poukázat na vcelku zajímavý a pro někoho jistě užitečný návod.

phptriky komercne rozhodne niesu, vystihol si to dobre :)
Ikrk
Profil
Lidi už to funguje! Tak se nebojte a zkuste to taky... ;-)
lp
Profil *
Lidi už to funguje! Tak se nebojte a zkuste to taky... ;-)

som rad :)
Hugo
Profil
Proletel sem ocima ten skript a jestli se nepletu, tak pokud budu ve skriptu nejaky soubor includovat, tak to spadne na hubu (pokud to neni v document root). Nebo se pletu??
Ikrk
Profil
Hugo
Ne nepleteš... lp ale říkal, že má v plánu další díl...
Laco Pápay
Profil
Hugo: ano, presne ako povedal Ikrk, len teraz mam skolu takze to potrva kym budem mat dost casu sadnut si k tomu :-/
llook
Profil
To includování by šlo vyřešit přes include_path. Prostě by to kromě toho dočasného souboru vytvořilo i patřičný .htaccess:

$htaccess = 'php_value include_path "'.dirname($path).'"';
file_put_contents($root.'temp/.htaccess', $htaccess);

Samozřejmě to musí být povoleno v httpd.conf - AllowOverride buďto All nebo Option. Další možností by bylo to, že by to na začátek toho kopírovaného souboru vložilo nějaký PHP kód, s tím by pak šli dělat i další vylomeniny.

Problematický mi připadá tenhle řádek:

if (file_exists($xpath)) {

Chtělo by to testovat, jestli jsou ty soubory stejné. Radil bych buďto hlídat datum změny, nebo to vůbec netestovat a rovnou přepisovat.

Stejně nechápu, proč Windowsy nemají nějakou alternativu k symlinkům.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0