Autor Zpráva
paccho
Profil
Netušíte někdo prosím, jestli lze zjistit v PHP skriptu jméno uživatele, který se přihlásil do svého PC s Win XP a potom se s tímto PC připojil na Webovský server a spustil na něm tento PHP skript. Webserver je Apache s podporou PHP jako modul na Win XP. Vypnul bych kvůli tomu i SAVE_MODE=OFF a použil nějaký ext. progr. kód pro zjištění třeba s pomocí IP adresy, kterou samozřejmě PHP má v glob. proměnné. Jde mi o to, že uživatelé se již přihlašují uživatelem a heslem po spuštění na svých PC a tudíž je nesmyslné je znovu autentizovat ve skriptech PHP jinými hesly a uživateli. Jedná se o firemní intranet, kde jsou pevné IP adresy a uživatelé jsou vedeni v doméně Window. ASP skripty na IIS serveru to umožňují. Nebo pokud by někdo neměl nějaký nápad jak to zjistit v ASP skriptu a poté to předat a přesměrovat do PHP. Cítím, že se PHP s Apachem a WINdow asi v tomhle nedomluví, ale třeba někdo měl podobný problém a nějak ho vyřešil. Přepsat PHP do ASP pro mně není řešením. Děkuji pokud někdo alespoň zareagujete a řeknete mi, že to nepůjde.
Měsíček
Profil
Já si myslím, že to "nelze" (pomocí jazyka "PHP").

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0