Autor Zpráva
Ice
Profil *
Ahoj,
lamovsky dotaz. Jak jednoduse na redakcni system = jednou za cas zmenit stranku. Nic sloziteho? Př. restaurace a budou menit cenik za obedy. Tak aby si to mohly sami zmenit a nemuselo se to delat komplet pres html. Ale pres ten redakcni system. Potreboval bych nejak nasmerovat, koupil jsem si knihu od zoneru Velka kniha PHP5 a Mysql, ale nic jsem tam zatim neobjevil. Tak predem diky za to nasmerovani.
weckho
Profil
Vkládat ty nový ceny se tam budou přes formuláře. Nejdřív se ale musí přihlásit, a při přihlášení se vytvoří cookies soubory, ktrými se pak bude ověřovat, jestli je redaktor přihlášen... Zkus si o tom něco najít třeba na intervalu.
Ice
Profil *
diky, ale myslim to trochu jinak. Pr. ta restaurace bude mit max. 5 html stranek. A budou na nich chtit zmenit nejakou blbost typu oteviraci doba. Tak jak jednoduse to pres PHP udelat? Pro me jako pro webdesignera no problem=otervru to v editoru html a poslu to na server. Ale pro zamestnance te restaurace to bude asi problem.
Acci
Profil
Tak tam dej nějaký hotový redakční systém (třeba Textpattern), když si ho trochu upravíš
Ice
Profil *
jenze potrebuji neco pro lamy co o html nemaj moc paru. a ten texpattern mi nevyhovuje
Leo
Profil
Lamy muzou jen vyplnovat formular. Misto, kam se jeho obsah vlozi musite urcit sam. Leo
llook
Profil
Textpattern je novinkový systém. Také bych doporučil něco hotového, ale spíš něco ve stylu LucidCMS.
Ivorius
Profil
Návod na textpattern
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0