Autor Zpráva
panmagor
Profil *
Dobrý den!

V databází mám uloženo, že pod určitým ID se skrývá i určitý název toho deníčku.. Kódem níže tedy dostanu adresu index.php?page=1 (případně 2 apod.)

Ale jak teď přiřadím tomu page=1 další php stránku?Tedy po kliknutí na výstup mezi <a href="index.php?page=1">První blog</a>.. Ten obsah, který by se načítal je opět uložen v DB.. To je zase oříšek co? :-(

 @$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_nazev, denicek_id FROM denicky");
  while ( $prikaz && @$radek = mysql_fetch_assoc($prikaz))
  {
  echo '<p><a href=index.php?page='.$radek['denicek_id'].'>'.$radek['denicek_nazev'] .' </a></p>';
  }
Pesulap
Profil
Mno nevim jestli jsem to dobře pochopil ale ty si předáváš jen parametr řádku z Databáze ..
a kam ho chceš vypsat ?
panmagor
Profil *
Prostě mi jde o to, že potřebuji zobrazit obsah, který se váže k tomu ID... Ale prostě nevím jak na to...
DJ Miky
Profil
Uprav ten SQL dotaz takto:

$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_nazev, denicek_id FROM denicky WHERE denicek_id=".intval($_GET['page']));

A vybere ti to konkrétní deníček s ID, které je v adrese za ?page=.
panmagor
Profil *
ufff... Asi to trochu nechápu...
Medvídek
Profil
proste stranka ti preda hodnotu .

page=1
$page=$_GET["page"];
$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_nazev, denicek_id FROM denicky WHERE ID_denicku = '$page' ");
panmagor
Profil *
Mě to pořád nějak nefunguje... Když použiji to co je výše, tak to nevypíše nic.. Zobrazí se prázdná stránka. Ach jo :-( Potřebuji, aby mi to po kliknutí vypsalo text z db.
panmagor
Profil *
Ehm.... Takže třeba takto?

<?php $prikaz = mysql_query("SELECT denicek_id,denicek_nazev FROM denicky ORDER BY denicek_id ASC");

while ($menu = mysql_fetch_assoc($prikaz))
{
echo "<a href='index.php?page={$menu["denicek_id"]}'>";
echo $menu["denicek_nazev"];
echo" </a><br />";
}

?>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0