Autor Zpráva
panmagor
Profil *
Potřebuji zobrazít název, podle toho, která stránka je zobrazena... Takto jak to mám zobrazeno, ukáže to pokaždé ten samý údaj a to první název v tabulce. Na druhý se to nedostane.. :-(

$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_nazev,denicek_id FROM denicky"); 

$prikaz && @$radek = mysql_fetch_assoc($prikaz);
  
  echo $radek['denicek_nazev'];


Pokoušel jsem se to vyřešit pomocí "while" ale to pak vypíše všechny názvy :-)

Prosím pomooooooooc.. Už jsem z toho PHP zoufalý :-(
Petr Svetr
Profil
Problem je uz v selectu, vybiras vsechny radky. Vyber jen jeden (pomoci WHERE ...).
panmagor
Profil *
Napadlo mě něco takového, ale jaksi je to blbost..

$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_id,denicek_nazev FROM denicky WHERE denicek_nazev = denicek_id");
Petr Svetr
Profil
Nevim jakou strukturu ma ta tabulka, ale dejme tomu ze denicek_id obsahuje nejaka unikatni cisla. Pokud si v url predas toto id, neni problem podle nej nafiltrovat data ( WHERE denicek_nazev = $_GET['id'] ). Lze silne doporucit nejdriv obsah $_GET['id'] otestovat.
panmagor
Profil *
ano. v URL si toto ID předávám.. takže dejme tomu, že na stránce kde chci název zobrazit je URL: page.php?page=2 ... Pokud to udělám takto:

$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_id,denicek_nazev FROM denicky WHERE denicek_nazev = $_GET[denicek_id]"); 


Zobrazí se mi velký kulový :-)
Petr Svetr
Profil
pochopitelne... Zkus toto:

$prikaz = mysql_query("SELECT denicek_id,denicek_nazev FROM denicky WHERE denicek_id = $_GET[page]");

Pokud mas v tabulce ve sloupci 'denicek_id' radek s hodnotou 2 a neni chyba jeste nekde jinde, udela to co potrebujes.
panmagor
Profil *
Ty jo!!!!!!! Funguje!Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0