Autor Zpráva
TanisCZ
Profil
Zdravim,
V nejbližší době se chystám napsat jednoduchý e-shop za pomocí php a mysql. S programováním už mám celkem dobré zkušenosti , spíše mě zajímají vaše názory či rady čeho se při programování e-shopu vyvarovat a co je dobré naopak použít. E-shop bude v PHP5 tudíž se budu pokoušet o dobrý objektový návrh. Na internetu jsem pár článků našel, ale většina z nich byla hodně neaktuální. Předem děkuji za každou radu a opakuji, že mi nejde o to získat něčí know-how, ale jen o pár rad a postupů.

TanisCZ
ronnie
Profil
Tohle je dost široké téma, myslíš třeba frameworky jaké použít? Jaký eshop to bude? Pro jednoho konkrétního zákazníka, krabicové řešení, něco mezi tím? V tom je velký rozdíl. Popiš trochu podrobněji připravovaný eshop.
TanisCZ
Profil
Aha, takže bude to jen pro jednoho zákazníka a rád bych se obešel bez frameworku. A bude to řešení přímo na míru, jedná se o aukci poštovních známek, takže bude potřeba registrace, jednoduchý nákupní košík a víc mě nenapadá. Rozhodně to nebude nic velkého...
ronnie
Profil
Aha, tak vzhledem k tomu, že je to eshop, dbal bych nejvíce na bezpečnost, především na XSS útoky, které jsou teď populární:-) Jinak mne nic nenapadá, nějaké konkrétní téma?
TanisCZ
Profil
Tak na bezpečnost se snažím zaměřit především, sql injection, xss mám celkem nastudovany, jde mi spis o soubor nejakych tipu, jak bych mel kod psat a ceho bych se mel vyvarovat a tak. Jinak vlastne ani nevim konkretni tema :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0