Autor Zpráva
malek
Profil
Ako zistim aky jazyk ma danna stranka? v halvicke nic, vecina aj dobrych stranok nema paramater lang ci xml:lang, napadlo ma len podla domeny .sk, .cz .. co je tak 70% uspesnost alebo hladat iste slova na stranke ktore pouziva len cesky a slovensky a anglicky jazyk.. kedze tieto tri jazyky ma zaujimaju. Mate nieaky iny napad?:)
vydrus
Profil
http://languid.cantbedone.org/
Měsíček
Profil
Ta stránk ovšem funguje velice nedokonale :) dal jsem ryzí český text a určilo mě to jako slováka, zase když jsem se snažil o slovenský tak najednou jsem byl čech :) ..
malek
Profil
heh mne to trafilo hned slovak.. ale som pozeral podla coho to robi, stacilo by to troska upravit.. len v perle neviem ale je to dost podobne php tak snad to nieak vyriesim aby to pracovalo pre mna :D
malek
Profil
tak nezvladnem :D
yFang
Profil
vydrus
To nevím, zda je to ideální. Marně jsem se pokoušel, aby mě to určilo Čechem. Jednou to napsalo slovak, pak gibberish, přestože jsem psal české texty.
vydrus
Profil
hm.... třeba jsi psal málo slov, nebo jsi tam měl překlepy..... mě to funguje
yFang
Profil
vydrus
Zkus tam napsat třeba tento vymyšlený text: jmenuji se josef a mám rád červenou, a určí ti to gibberish, pokud budeš mít rád zelenou, budeš Chorvat. :-)
vydrus
Profil
heh :D já tam vložil asi celý odstavec.... a určilo to správně.... holt nikdo není dokonalý, asi to potřebuje k pravdivé analýze více slov typických pro určitý jazyk.... ale pokud ti to vadí, můžeš jim to vylepšit :-D
Aleš Janda
Profil
Ta stránka zřejmě funguje na principu statistiky výskytů znaků. Takže pokud tam nedáte alespoň jeden odstavec textu, který nebude mít netypické znaky (např. v češtině 'g'), mělo by to určit správně. Ovšem pokud je maximální výskyt hlásky 2, fakt se to určovat blbě.
lingvista
Profil *
Zkuste zadat chas roskurve minch mamake chas roskurve minch, tatake. a hádejte, co vám to vrátí za jazyk?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0