Autor Zpráva
Stepanka
Profil *
Prosím vás, zkoušel už někdy někdo dělat skript, který by uměl posílat data (obrázky, videa, ...) na server youtube.com? Chápu, když si někdo na youtube vytvoří účet a přes web to tam naskládá... ale já mám za úkol vytvořit skript, který by načetl z disku nějaká data a přes nějaké tlačítko je odeslal na server youtube. Prostě bez toho, abych musela ten server navštívit.
Já jsem si tam založila účet, a hledala jsem odkaz pro nějaký import, nebo upload, kde by popsali v jaké formě se to má na ten jejich server odesílat, ale nic takového tam není... jediné co nabízí je vložit to tam přes jejich rozhranní..
Tak jsem se chtěla zeptat - Jde to vůbec? Zkoušel to už někdo?
swetko
Profil
skus si pozriet toto
YouTube Uploader
Stepanka
Profil *
swetko
Děkuji za radu. Tohle už jsem taky předtím našla. Nevím jestli je to ale přesně to, co hledám. Tady to jsem si nainstalovala, a jediné, co to umožňuje, je to, že uživatel navštíví server Youtube, přihlásí se, a může vložit více videí najednou.
Je to sice pěkné, ale já bych potřebovala asi něco jiného. Potřebovala bych, aby se nějeké video odeslalo na youtube.com samo přes nějaký skript (dejme tomu obyčejný formulář, Procházet, a tlačítko "Odeslat na Youtube"). Ale přemýšlím, jestli je to vůbec možné, když uživatel, který chce nějaké video vložit, musí být přihlášený. To by mě ten skript musel asi přihlásit na dálku a pak tam video vložit.. Prý by to jít mělo, ale mě to zatím moc reálné nepřijde :-(
swetko
Profil
ta ksom skusil dat do googla youtube uploader a vyplulo na mna toto
free youtube uploader
dufam ze pomoze
Stepanka
Profil *
swetko
Díky moc. Tady ten program umožňuje přihlásit se bez navštívení jejich serveru a umožňuje bez zapnutého prohlížeče vložit video na youtube.com... To by bylo fajn, ale to jsou jen programy, které jsou umístěné lokálně na PC. Až bude ten skript někde na hostingu na webu, bude tam tento program asi *** platný.

Myslela jsem, že třeba přímo na youtube.com budou nabízet nějaký import videí přes PHP, či XML, že tam popíšou v jakém formátu data přijímají, které vlastnosti (název, popis, poznámky,...) jsou u daného videa povinné, které dobrovolné, atd.., ale nic takového tam nemají..

Nebo myslíš, že by se tento program dal aplikovat do nějakého skriptu, aby to jelo i na webu?
lordfrikk
Profil
Jestli jsi zdatný v angličtine pak se můžeš zkusit kouknout na Uploading YouTube Videos with Zend Framework.
Stepanka
Profil *
lordfrikk
Angličtinu jsem měla dlouho, ale při poslechu tomu chlápkovi nerozumím. Ale i tak děkuju za rady. Čekala jsem, že upload na youtube bude mnohem jednodušší :-(
lordfrikk
Profil
Stepanka
Sorry za to zdatný, nevšiml jsem si :O
Stepanka
Profil *
lordfrikk
Jasně, v pohodě ;-)
Nenapadá Tě ještě jiné řešení?
lordfrikk
Profil
Můžeš si naprogramovat vlastní uplodavací skriptík, tady máš dokumentaci k YouTube API
Stepanka
Profil *
lordfrikk
Aha, díky moc, to by mi možná mohlo pomoct.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0