Autor Zpráva
lokutus7323
Profil *
Ahoj,
potřeboval bych pomoct s dosazení proměné do value inputu...reps.

potřebuju obsah proměné $valuepro do inputu, tak aby se mi při načtení stránky zobrazila....děkuji
Venca V
<input type="text" name="jmeno" value="<?print @$valuepro;?>">
Taps
lokutus7323
zaleží jaký máš skript
Zdeněk Košťál
Venca V
To nebude fungovat pokud nemá zapnuté short_tags.

lokutus7323
<input type="text" name="neco" value="<?php echo $valuepro;?>">
bukaj
Venca V
<?print @$valuepro;?>
S tím tlumícím operátorem bych šetřil. Pro jistotu nepoužíval vůbec. Je to zlo.
Měsíček
Stejné zlo je i spoléhání na zapnutou direktivu short_open_tag.
Venca V
Zdeněk Košťál
pár aplikací v PHP pro různé zadavatele už jsem napsal a osobně jsem se nesetkal se serverem, kde by nebyly povolené <? a ?>; ty ano?

bukaj
V tomto případě rozhodně ne- používám to u formulářů, kde při špatném vyplnění vypisuji POSTem zadané hodnoty a přijde mi to rozhodně lepší než do každého value="" cpát podmínku, jestli je ta která proměnná POST vyplněná.
Měsíček
"pár aplikací v PHP pro různé zadavatele už jsem napsal a osobně jsem se nesetkal se serverem, kde by nebyly povolené <? a ?>; ty ano?"

Když si projedeš zdejší diskusi - a věřím, že ji znáš tak uvidíš, že minimálně 2 lidé za měsíc příjdou z problémem, který řeší právě nepovolenou direktivu short_open_tag takže asi všechny servery tak dobře na tom nejsou .. mimochodem i dokumentace PHP doporučuje zkrácenou verzi nepoužívat ;)
Zdeněk Košťál
Venca V
lokutus7323 nevypadá na to, že by v PHP byl nějak moc zběhlý a tak si můžeme ušetřit další dotaz.
DoubleThink
Profil *
Dávat před proměnnou zavináč, jenom proto, abys potlačil Notice, je nepopsatelná prasárna. To už si je můžeš vypnout rovnou globálně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: