Autor Zpráva
lokutus7323
Profil *
Ahoj,
už od rána se ser.. (štvu:D) se statistikami...bezúspěšně...

proto bych chtěl požádat o pomoc vás..potřeboval bych aby mi systém vypsal hráče podle velikosti "velikost1" od nejvyššího po nejmenší a přidělit mu pořadí......víto co myslím..

(aby bylo vidět, kdy je aktuálnbě první, kdo druhý..a kdo až tisící)


pokud máte někdo psací náladu..mohli byste mi prosím pomoct i se stránkováním, abych se mi na1 stránku vypsalo jen 20 uživatelu 1.-20. na druhou 21.-30. atd..děkuji
bukaj
Profil
lokutus7323
Popsal jsi svůj problém moc chaoticky. Kde máš hráče uložené? V databázi? Pak při výběrovém dotazu jednoduše použij klauzuli ORDER BY. Jinde? Musíš to víc popsat.

pokud máte někdo psací náladu..
Jedno ti poradím, nebuď líný a napiš si to sám. Různých návodů na napsání, v podstatě čehokoli, najdeš na internetu mraky.
lokutus7323
Profil *
mno já se o to snažím už od rána...
prostě potřebuju aby mi ve statistikách vyskákali serřacení uživatelé z MySQL - Z tabulky users zobrazilo se jejich jméno (v tabulce jako: login), ale byli seřazeni od nejvyšší po nejmenší hodnotu cti (v tabulce jako: čest)...každý uživatel byl na jednom řádku .... a vedle něj by bylo uvedeno jaké má pořadí...
Joker
Profil
Jenom to? Vypadá to vcelku triviálně:
$sql = "SELECT login,cest FROM users ORDER BY cest DESC";
mysql_query($sql) or die("Chyba komunikace s db");

echo('<table><tr><th>Pořadí</th><th>Hráč</th><th>Čest</th></tr>');
$i = 1;
while($zaznam = mysql_fetch_array()){
echo("<tr><td>$i</td><td>".$zaznam["login"]."</td><td>".$zaznam["cest" ]."</td></tr>");
$i++;
}
echo("</table>");

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0