Autor Zpráva
VENCA
Profil *
Ahoj, hledám kurz PHP, MySQL, a třeba ještě něco navíc jako JavaScritp atp..... ale v Praze ! Našel jsem jenom ve zlině, který vypadal dobře. Jako samouk to phpčko prostě díky nějakým knížkám nepochopím, potřebuju nějaký kurz a nejlépe třeba nějaký rekvalifikační. Díky
souki
Profil
VENCA
Můžeš počkat do října a pak chodit třeba na ČVUT-FEL na přednášky :) Jestli jsou všichni skutečně studenty nikdo nekontroluje :)
joe
Profil
A nebo si ty přednášky stáhnout, protože chodit tam je ztráta času ;-)
Timy
Profil
joe
Dají se stáhnout i nějaké starší verze přednášek? Případně kde? :-)
souki
Profil
joe
Jsou na service, takže si je asi nestáhne. A protože z knížek se to učit nechce, tak nepředpokládám, že mu to k něčemu bude :)

Timy
Některé jsou na avc.cvut.cz, ale zrovna tyhle asi ne. Ale zase jsou tam třeba seznamáci
joe
Profil
Timy
Většinou se používají přednášky stejný jako loni. Ale popravdě, ty přednášky za moc nestojí a v praxi co se webových stránek týká se tam toho taky moc nedozvíš... :) Nevim zrovna v jakých předmětech se to učí, ale dost toho je třeba na h_ttp://service.felk.cvut.cz/

souki
Dostane se tam, protože plno jich je volně přístupných.

VENCA
Každopádně víc se naučíš pokud si přečteš nějaké seriály, třeba linuxsoft.cz/php než čtením nějakých přednášek.
Timy
Profil
joe & souki
Sice je to zatím nějaké přetížené a nejde to stáhnout, ale snad se to časem zlepší, díkes ;-).
joe
Profil
Timy
Přetížené to není, mě to normálně funguje, ale zajímavý, že najednou to chce po mě login. Před chvílí na nějaké věci to ještě nechtělo a přihlášený jsem nebyl, možná si to pamatuje. Ale jestli ti to nefunguje, není se čemu divit ;-)
VENCA
Profil *
díkes za nějaké rady, ale přeci jenom nějaký ten kurz by nebyl? nikdo takový tady neni ?
drťka
Profil *
Čas programátora je drahý. Programátor si umí spočítat, že učit programovat někoho, kdo není schopen se naučit základům php, když je na trhu dost kvalitních knih a na internetu hafec tutoriálů, bude stát velké úsilí a spoustu času. Času, který může programátor využít mnohem užitečněji. Čas jsou peníze.
Tím tě nechci odrazovat, možná na nějakého samaritána narazíš, ale určitě na to nespoléhej a uč se sám. Důležitý je vytrvat i když se ti z počátku zdá, že to prostě nikdy nemůžeš pochopit. Trpělivost přináší růže ;)
srigi
Profil
Kvalitne prednasky k javascriptu su na Yahoo.
VENCA
Profil *
ted si čtu ten seriál na tom linuxsoftu a zatim dobý no, jsem asi u 12 kapitoly, tk uvidim třeba se našrtuju nakonec sám, ale nazačátku jak píšou že PHP je jednoduchý, tk nevim nevim, nejjednoduší jsou snad staitcké HMTL/css ne ? :-D
souki
Profil
VENCA
Ten seriál si přečti. Tak v půlce tě to stejně přestane bavit. A pak si dej nějaký úkol a zkus ho realizovat :) Narazíš na spoustu věcí, které neumíš, ale snadno k nim najdeš řešení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0