Autor Zpráva
Chandler
Profil *
Potřeboval bych z PHP odeslat data na jiný server. Uměl bych to normálním GETem, ale teď bych potřeboval POST. Jakým způsobem bych měl odeslat data na jiný server metodou POST? Tedy jakoby odeslání formuláře s method="post".
DoubleThink
Profil *
fsockopen, případně cURL.
srigi
Profil
Mozno by sa to dalo simulovat aj pomocou funkcie header(). Nainstaluj si do Firefoxu 2 extension "LiveHTTPheaders" a pozri si co browser posiela na server, po odoslani formulara. Dobre rozsirenie je aj "Tamper data".
Jan Tvrdík
Profil
Příklad kódu s využitím curl: http://myego.cz/item/uzitecne-funkce-pro-php-dil-5/
DoubleThink
Profil *
Mozno by sa to dalo simulovat aj pomocou funkcie header()
Funkce header definuje response hlavičku. Žádný stavový kód, který by klienta instruoval k odeslání konkrétních POST dat na "Location" adresu neexistuje. Takže nedalo.
Chandler
Profil *
Ach jo, takže jednoduše to nepůjde. O co se tedy snažím: z mé stránky odeslat zprávu na Twitter. Nicméně CURL nemám povolené a přes fsockopen mi to nejde. Nakonec jsem ale zjistil, že to nejde ani přes normální formulář vytvořený na mé stránce. Koukl jsem se do nápovědy API (metoda update), ale moc moudrý z toho nejsem. Nevyčte z toho někdo, jakým způsobem bych tam mohl dostat bez formuláře přes PHP novou zprávu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0