Autor Zpráva
dejvos
Profil
Ahoj,

mám problém s polem $_FILES. Ve formuláři je prvek <input type="file" .... >. Když ovšem formulář odešlu s vyplněným souborem, tak je $_FILES prázdný. Netušíte čím by to mohlo být? Nidke si s hlavičkou nehraju, takže učitě jsem si nezrušil přílohu ...

Díky
Měsíček
Profil
<input type="file" name="OK">

echo($_FILES["OK"]["size"]);

Co ti to vypíše?
dejvos
Profil
Nic .... misto toho mam nazev obrazku strceny v $_POST....
Měsíček
Profil
.. pošli prosímtě celý úsek kódu.
dejvos
Profil
ted nevim proc ... proste na jedny strane je formular a kdyz ho odeslu a prvni co udelam je print_r($_FILES) ... tak se nic nevypise .....

Ale ok -> tak ja to poslu na etapy .... 1. html :

......

<tr><td><span style="color: red">*</span>Nadpis</td>
<td><input type="text" name="obsah_nadpis" maxleght="255" size="50" value="" onChange="obsah()"></td></tr>
<tr><td><span style="color: red">*</span>Obrázek</td><td><input type="file" name="obsah_obrazek" size="37"></td><tr>
<tr><td><span style="color: red">*</span>Obsah</td><td><textarea name="obsah_text" cols="43" rows="5" onChange="obsah()"></textarea></td></tr>
</tbody></table><div class="tlacitka" style="text-align: center"><input class="submit" name="submit" value="Odeslat" type="submit">	</div>

..............
dejvos
Profil
php -> nedela nic nez, ze vypise kod -> takze to je $form .= <to co jsem poslal predchvili ... >

a formular zpracovava skript, ktery dela jen:

print_r($_FILES);
Měsíček
Profil
Mimochodem máš ve své skriptu <form> s atributem enctype=""?

<form action="stranka.php" enctype="multipart/form-data" method="POST">
dejvos
Profil
Perfektní ... to bylo ono. Mimochodem je zvláštní, že už jsem takhle jeden formulář dělal a tenfungoval i bez toho ...

Díky moc ....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0