Autor Zpráva
joe
Nevíte jestli jde nějak dekryptovat skripty pomocí ionCube? A když ne, může mi někdo vysvětlit, jak to tedy funguje? Přece se musí dekryptovat před provedením nebo ne, takže by mohl existovat i dekryptor :-) nebo to je jinak?
Joker
joe
Nemusejí se převádět zpátky na PHP. Z toho popisu se zdá, že skripty se rovnou kompilují, takže ten spouštěcí modul je nejspíš bude vykonávat přímo a ne dešifrovat zpátky do původního PHP. Navíc se pravděpodobně i nějak optimalizují, takže skript v původní podobě z toho asi získat nepůjde.

Ale samozřejmě půjde zjistit, co ten skript dělá, pomocí dekompilace a reverzního inženýrství.
Podotýkám, že nemám až takové znalosti toho, co přesně ten zmíněný software dělá, takže se můžu mýlit.
joe
Joker
K čemu skript je vím, jen jsem se chtěl podívat na kód :-) Ale asi to nejde, hledal jsem i na internetu a dokonce jsem našel, že to někdo dekryptuje za peníze (účtováno za jeden soubor asi $10 :-)), jen jsem nechápal jak se by to pak mohlo fungovat, ale jestli se to nemusí převádět zpátky, tak pak je to ok.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: