Autor Zpráva
Belfegor
Profil
Zdravicko, stahl jsem si spaw editor pac mi funguje pro vsechny prohlizece, kdezto FCKeditor mi fungoval akorat pod IE. Dival jsem se zde do fora a videl jsem ze uz s timto editorem mate nejake zkusenosti, nikde jsem ale nenasel to co potrebuju.

Takze muj problem je: stahl jsem si Spaw editor odsud http://www.solmetra.lt/en/disp.php/en_products/en_spaw/en_spaw_downloa d

vpohode jsem ho nainstaloval a zaclenil do administrace, napisu nejaky clanek, pohoda, vygeneruje mi to novinku vcetne HTML kodu ktera se nasledne ulozi do databaze, jenze problem nastava, kdyz chci tuto novinku napriklad editovat, nevim jakou promennou vlozit, aby se tato novinka pri editaci vlozila do textoveho pole.

zkousel jsem ruzne varianty, ktere ale bohuzel nejdou, zkousel jsem napriklad toto:

$nejaky_text = "ibniawfbuwabdkjubawd";
$spaw1 = new SpawEditor("spaw1". $nejaky_text);
$spaw1->show();

nebo

$spaw1 = new SpawEditor("spaw1");
$spaw1->show();
$value = "nejaky text";

nebo

$spaw1 = new SpawEditor("spaw1");
$spaw1->show();
$spaw1->value = "nejaky text";

asi maj uplne jinak nazvany promenne, standartne kdyz novinku ukladam tak to taham takhle: $_POST["spaw1"]


poradite pls nekdo, uz si s tim nevim rady, je to fakt dobrej editor, a tohle je jedina vec k tomu abych ho moh konecne spustit na ostry server.

Pokud nekdo budete vedet, budu velice rad, dik
prem
Profil *
čau, uplně přesně ti neporadím ale napiš mi na pv [zav] re-volt.cz [tecka] cz a já ti pošlu soubory, kde je ten spaw vložený do stránky a tu funkci která spaw vkládá. Z toho by jsi to měl vyčíst.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0