Autor Zpráva
Frankies
Profil *
Dobrý den, narazil jsem na jeden menší problém. Mám přihlašování do uživatelské sekce řešeno přes session. Vše funguje výborně, akorát v IE se do sekce přihlásím až na druhý pokus. Při prvním pokusu jsem vždy přesměrován na hlavní stránku. Nemáte tušení čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď.
kletely
Frankies
Maš niekde v súbore:
session_start();
  session_register("nazov_session");
Frankies
Profil *
session_start(); mám v jiném souboru vloženo přes funkci include ... tzn na každé stránce hned začátku. V tom by snad chyba být neměla nebo ano?
Frankies
Profil *
Tak jsem ted snad sest hodin zkousel vsechny mozne varianty, ale neprisel jsem na to. Firefox i Opera bez problemu, ale IE si neda rict :/. Byl bych rad za kazde nakopnuti. Jeste jednou dekuji.
Lokutus7323
Profil *
mno v PHP dělám jen chvíli, ale zkus to jinou metodou:

místo:

:session_register("nazov_session");

napiš:
$_SESSION['nazov_session']=$promena_kterou_tam_chceš_ulozit;

mě to tak funguje i v IE6 a to už je co říct:D
Frankies
Profil *
Registraci session provádím takto:
session_register("nazev");
$_SESSION['nazev'] = $promenna;

Stále mám za to, že ten první řádek tam musí být a bez něj to nepůjde. Musí tam být oba, pokud se nemýlím.
bukaj
Frankies
session_register("nazev");
Stále mám za to, že ten první řádek tam musí být a bez něj to nepůjde.

Ten řádek by tam musel být pouze v případě, kdybys měl globální proměnnou $nazev a chtěl, aby se její obsah dostal do session. Jinak tam opravdu být nemusí. Je to zastaralý způsob, jak zacházet se session proměnnými. Používání $_SESSION["nazev"] se preferuje již od PHP verze 4.1.0. Viz session_register().

Jinak, pokud to funguje ve FF a Opeře, ale v IE ne, zkusil bych zkontrolovat v IE nastavení cookies a jejich ukládání.
Frankies
Profil *
bukaj
Děkuji za odpověď. Mrknu na to a uvidím, co se dá dělat. Žil jsem v omylu :).
Testoval jsem to však na třech PC a v IE nefungovalo ani v jednom případě, což znamená, že chyba v nastavení prohlížeče pravděpodobně nebude. Mrknu na to. Ješte jednou díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0