Autor Zpráva
Lokutus7323
Profil *
Ahoj,
vytvořil jsem účet na ic.cz ,ale když sjem tam nahrál svou aplikaci nastavil práva k adresářům a souborům na CHMOD 777 , pořát to hází chybu:

Warning: include(conn.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/ic.cz/o/******/root/www/hra/INDEX.PHP on line 3

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'conn.php' for inclusion (include_path='/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/fpdf:/usr/share/p hp/:.') in /home/free/ic.cz/o/******/root/www/hra/INDEX.PHP on line 3


Mohli byste mi poradit, co dělám špatně?...Děkuji
Jobík
Profil
pošli script
Lokutus7323
Profil *
cchceš conn.php?
Nox
Profil
Lokutus7323
Máš správně velký písmena? Nepřijde mi dobré to dávat velkým

Podle mě chtěl ten soubor, který má na starosti includování
Lokutus7323
Profil *
NOXi: dik....už vím v čem byla chyba...na IC.cz jsou citliví na velikost písmen narzdíl od máho LACALu..takže stačilo jen něo přespat..dik
P_T_
Profil
Lokutus7323
To nebude tím, že IC.cz jsou citliví na velikost písmen, je to o tom, že windows ( zřejmě tvůj localhost ) nerozlišuje velká a malá písmena, kdežto linux a unix ( hosting IC.cz ) jo. Proto se používají v názvech souborů JEN malá písmena.
nightfish
Profil
Proto se používají v názvech souborů JEN malá písmena.
spíš bych řekl - proto je potřeba důsledně psát písmena tak, jak zní název souboru - fungovat to pak bude i na Windows i na Linuxu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0