Autor Zpráva
Michal.B
Profil *
Mám web na ic.cz a chci si vložit do stránek includovaný menu. Četl jsem tady něco, že ic.cz nepovoluje cestu k souboru přes http, takže tam mam jenom relativní adresu ale stejně mi to hlásí nějaký chyby.

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/zdroje/menu.php) is not within the allowed path(s): (.:/home/ic/:/home/free/:/disk1/home/ic/:/disk1/home/free/:/tmp:/home/ yousers/:/usr/share/php/:/usr/share/fpdf/:/usr/share/fonts/:/usr/share /php/jpgraph/:/usr/share/php/:/var/lib/php5) in /home/free/wu.cz/a/autobusy/root/www/index.html/zkouska3.php on line 115

Warning: include(/zdroje/menu.php) [function.include]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/free/wu.cz/a/autobusy/root/www/index.html/zkouska3.php on line 115

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/zdroje/menu.php' for inclusion (include_path='/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/fpdf:/usr/share/p hp/:.') in /home/free/wu.cz/a/autobusy/root/www/index.html/zkouska3.php on line 115

Porodí mi někdo, v čem je problém ?
Jan Tvrdík
Profil
Michal.B
Zkus je dát na stejnou úroveň a pak
include './menu.php';
Michal.B
Profil *
To funguje, blbý ale je, že to stejný menu chci asi na 10 stranách
vydrus
Profil
Co je na tom blbýho? Já includuju 3 soubory asi na 40 stránkách.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0