Autor Zpráva
somebody
Profil
Dobrý den,

řeším jeden problém s forém, minibb je jen nástroj který mi přišel jako nejlepší pro tento účel.
Klient chce vytvořit diskuzi na svém webu s klasickým klišé(rychlé, přehledné, jednotná registrace)

Řekl jsem si fajn, nakopnu tam minibb a upravím to.
K úpravě jsem se ještě nedostal, a zasadit minibb do stránek je teda husarskej kousek.

rewritem, jsem po odkazu web.cz/forum nahodil sekci=forum a includne se ze složky /forum/index.php ve složce forum je komplet minibb.

Dostal jsem se do fáze, kdy jsem změnil cesty, základních path, ve zdrojáku minibb a forum se opravud includne.
Problém je takovy že jakákoliv funkce ve forum, už přechází na adresu /forum/index.php?action..... a tím se celý web jakoby přesune do složky minibb.
Což já pro mě nežadoucí a potřebuji aby se ty funkce prováděli v designu, na to jsem dělal i ten mod_rewrite.

Ještě mě napadlo, že v minibb jde nastavit, header a footer, tzn, že bych zrušil mod rewrite na /forum a normálně by se uživatle dostal do složky forum, a já bycyh mu jen podstrčil, footer a header z mého webu. Ale to asi nebude košér řešení že?

Máte někdo s implementaci do stránek, zkušenosti a mohl by někdo prosím poradit ?
Str4wberry
Profil
Ještě mě napadlo, že v minibb jde nastavit, header a footer, tzn, že bych zrušil mod rewrite na /forum a normálně by se uživatle dostal do složky forum, a já bycyh mu jen podstrčil, footer a header z mého webu. Ale to asi nebude košér řešení že?

Přesně to doporučuji.
somebody
Profil
To je sice krásné řešení, ale teď se bude vyskytovat stím propojením jednotné registrace, tedy když se člověk přihlásí na mujweb.cz tak na mujweb.cz/forum na něj vypálí další login od minibb.
A chtěl jsem to právě vyřešit, že když se to bude includovat, tak login do minibb jen přepíšu na muj a bude hotovo.

Řešil jste takový problém ? Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0