Autor Zpráva
imhotep
Profil *
Zdravim

Potreboval bych pomocu PHP nacist a ulozit stranku na server vcetne obrazku a po te rozebryt vybrat si s toho jiste informace a ulozit do databaze.
Jde mi hlavne o to nacist a ulozit, teh zbytek bych uz vedel, ale nevim jestly to vubec v php jde.
Mike8748
Profil
ano, jde to

stranku (html) nactes treba pres file_get_contents

otazka je o jake obrazky mas zajem. pokud o vlozene (pomoci img) tak jejich adresy dostanes parsovanim html pomoci reg.vyrazu
pokud chces komplet stranku, i s pozadim a tak, tak jeste musis z html vytahnout odkaz na css, to taky stahnout a opet pomoci reg.vyrazu z toho dostat odkazy na obrazky.
pak vsechny ty obrazky stahnout a ulozit do slozky nekam
imhotep
Profil *
tak sem se koukal na ten prikaz "file_get_contents" a asi jsem to spatne napsal, me jde o to ze mam url treba http://www.csfd.cz/film/223734-temny-rytir-dark-knight-the/ a to potrebuju pomoci php rozebrat, vybtat si s toho jen treba popis, kdo tam hraje a ulozit obrazky.
souki
Profil
Takže vlastně vykrást?
Podívej se na regulární výrazy
imhotep
Profil *
jak to myslis regularni vyrazy?
Akacko
Profil
imhotep
Mysli regulerni vyrazy.
imhotep
Profil *
uz to asi zacinam chapat, ale nejriv potrebuju z netu tu stranku nacist a but ulozit na disk nebo do nejaky promeny.
Akacko
Profil
imhotep
Nejjednodussi bude asi ulozit do promenne a hned ji zpracovat.
imhotep
Profil *
to urcite, ale neznam prikaz kterym se to dela a o to me celou dobu jde nebo snad file_get_contents umi rovnou z netu sosnout html?
Mozna bych uvital i nejakej priklad, v php nejsem zrovna kovane spi zacatecnik.
Akacko
Profil
Kdyby sis neco zjistil o file_get_contents, tak se tak blbe neptas. A jeste bych te seznamil s jednou skvelou strankou, kde najdes vse co potrebujes: http://www.justfuckinggoogleit.com/ :-)
imhotep
Profil *
zjistova ale na spatnem miste, jak sem psal jsem zacatecnik tak prosim nekamenovat.
Kazdopadne diky je tam i ten priklad co jsem potreboval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0