Autor Zpráva
ahmed
Profil *
Nasel by se tu nekdo, kdo by mi zadal nejaky ukol co se tyce PHP scriptu. jediny co neumim tak je OOP a prace s kreslenim obrazku pomoci PHP. moje predstava: Udelej script, ktery udela to a to, aby to delal tohle a tohle.
souki
Profil
Vyrob třídu na kreslení grafů :)

Mohla by se třeba inicializovat a pak by se dělalo:
$graf = new CGraf(400,300); // rozměr 400x300
$graf->bod('leden',364);
$graf->bod('únor',356);
....
....
....

a pak $graf->vykresli(); a udělalo by to spojnicový graf, správně natáhlo osy apod.

Když překonáš pár nesmyslů, tak to není ani moc komplikované a je to pěkná třída, která se dá použít později :)
quinux
Profil
ahmed
Pokud chceš, tak by se mi hodila jednoduchá administrace pro http://smajlici.info :)
ahmed
Profil *
co se OOP tyce fakt nemam paru ... predstavoval jsem si spis proceduralni programovani
ahmed
Profil *
quinux

Přesně ono :) das mi ICQ??? a dohodnem se, aby to bylo na míru :) Predem upozornuji, ze neumim OOP
Nox
Profil
tak udělej ten graf v procedurálu, tolik na tom nesejde
souki
Profil
ahmed
zámerně jsem to zadal tak, aby z oop stačili znalosti z úvodní kapitoly :)
ahmed
Profil *
souki

mrknu na to... jenom mi neni jasne, kde budu brat ty hodnoty u tech mesicu...
Nox
Profil
ahmed
to je snad to úplně nejirelevantější:) pusť desetkrát angličáka na numerickou klávesnici a je to...nebo přes proměnný a mt_rand
souki
Profil
ahmed
to byl příklad. v první fázi totiž budeš jen vykreslovat čáru, ale pak se budeš snažit dát k osám popisky hodnot
Radim24
Profil *
Ahoj. No já bych potřeboval udělat ochrananu na vytváření duplicitních identit a obtěžujících lidí. Mám to vymyšlené a zpracované v dokumentu Word. Kdyby se ti chtělo tak by si mi moc pomohl, jelikož časově nestihám. Dělám to svoji seznamky a je to nekomerční, soukromý projekt.
Radim24
Profil *
Kdybys měl zájem pošlu ti email ale napiš sem jestli mi na něj napíšeš.
Radim24
Profil *
Clastně jde o stopování podezřelých uživatelů na základě porovnávání vstupních dat. Podobnost hesel, emailů a tak.
popkor
Profil *
ahmed
Hojky jestli se nudíš tak mě pomůže když se ozveš
popkor
Profil *
ahmed
Hojky jestli se nudíš tak mě pomůže když se ozveš na email popkor@centrum.cz
Jack06
Profil
ahmed
Ozvi se mi na mail
muj-web@centrum.cz
Prověříme tůj um. Uvidíme co umíš. Zadám ti pár věcí pokud teda budeš chtít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0