Autor Zpráva
filiphk
Profil
Ahoj,

nevím, jak řešit tuto situaci. Jak je vidět z úkázky kódu, chci v proměnné "$text1" zobrazit obsah proměnné "$text2". Problém je však v tom, že proměnná "$text1" může zobrazit obsah proměnné "$text2" jen v případě, pokud v kódu bude proměnná "$text2" před proměnnou "$text1". Proměnnou "$text2" ale nemohu dát před "<form>", resp. před proměnnou "$text1", jelikož získá obsah až po odeslání formuláře. Proměnnou "$text1" nemohu dát za "<form>", jelikož ji potřebuji zobrazit nad formulářem.

Stručně řečeno: Může nějakým způsobem zobrazit proměnná "$text1" obsah proměnné "$text2", ikdyž se nachází v kódu až za ní?


$text1 = "echo $text2";
...
<form action='' method='get' accept-charset='windows-1250'> ...;
...
$text2 = "nějaký text";
Nox
Profil
Může nějakým způsobem zobrazit proměnná "$text1" obsah proměnné "$text2", ikdyž se nachází v kódu až za ní?
Samozřejmě že ne:) Zajímalo mě jak by sis to představoval (že to přečte myšlenky uživatele a dá do proměnné to, na co myslí?)

Čeho tím chceš dosáhnout? Místo těchto krkolomných popisů radši napiš jak to má vypadat a projevovat se na webu
Joker
Profil
filiphk
Může nějakým způsobem zobrazit proměnná "$text1" obsah proměnné "$text2", ikdyž se nachází v kódu až za ní?
Jinými slovy chcete získat hodnotu proměnné dřív, než jí tu hodnotu přiřadíte?

K tomu potřebujete zrušit princip kauzality jevů, což bude asi trochu problém. Jako vedlejší efekt by to vpodstatě vymazalo fyziku jako vědu a celá naše teorie poznání by se ocitla v troskách. Raději to asi necháme tak jak to je, ne? :-)
filiphk
Profil
Šlo o to, že jsem potřeboval dostat hodnotu, která získá obsah po odeslání formuláře do titulku. Vím, že to, co jsem uvedl, není možné a právě proto jsem se zeptal, zda není jiná možnost. Nakonec jsem to vyřešil pomocí get a include. Myslím, že v této diskuzi netřeba dále pokračovat, a proto ji zamykám. Děkuji za Vaše názory.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0