Autor Zpráva
Lukeshak
Profil *
DD. Mám menší problém s img uploud scriptem a reklamou free hostingu. Zkusim to popsat jak jen dovedu.
Na začátku každé stránky se mi obějí reklamní lišta.

Index.php tam prez tlacítko procházet najdu obrázek stisknu na tlacítko nahrát, prehodíme to na basic.php a tam je obrázek nahraný a různé druhy linků do fór webu atd. A na basic.php vzniká problém s footer.php a header.php. z basic.php na ne odkazuju
<? include("header.php"); ?> a <? include("footer.php"); ?>takhle. vše co mám v headeru a footeru se mi tam načte správně ale táké se mi tam načte reklamní lišta z free hostingu. takže to pak vipadá asi takhle
Reklamní lišta(na začátku)
Reklamní lišta(potom teprv to co mám v headeru)
Samotnej script
Reklamní lišta(a potom teprv to co mám ve footeru)

Potreboval bych to udelat tak aby ten header a footer fungoval ale aby se tam nevkládaly ty reklamní lišty.
( u fóra v phpbb3 se tam ta lista ani sama nevlozila musel jsem ji tam vlozit sám, a byla tam jen jednou)
Lukeshak
Profil *
omlouvám se zapomel jsem to tam napsat, to samé je i u index.php
Joker
Profil
Nastavit vkládání reklamní lišty na tom freehostingu.
Třeba na WebZdarma to dělám tak, že zaškrtnu, že mám stránky v rámech a aby se reklama vložila jen do nějakého jednoho souboru, který mám jinak úplně prázdný... a na stránky si tu reklamu vkládám sám (samozřejmě v souladu s pravidly).
jrm
Profil
Máš-li to na webzdarma, jdi do nastavení a tam nastavení vkládání reklamy. Prostuduj, vyzkoušej...
:-D o pět vteřin :-(
Lukeshak
Profil *
nn mám to na hostuju.cz tam to vkládaj sami jen do nektrých to nejde napr. phpbb3 tam sem to musel vlozit sám . TAk sem doufal tze to pude. Jako mohl bych vinechat header a footer a dávat to do index a basic rucne ale je to zbytečná práce, a vlasne odtoho ten header a footer je ne?? tak existuje neco tam vlozim aby se tam ta raklama nevkledala sama???
Lukeshak
Profil *
tak pomuze mi nekdo???
jrm
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=30&topic=7 9207
Pošli mail Radovanovi - banáni odpovídají do 15 minut, jinak maj padáka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0