Autor Zpráva
Sat@n
Profil *
mysql_query("SELECT * FROM tabulka WHERE  typ_stranky <= 3 AND typ_stranky == 11");


Zdravím, Nefunguje :( Napověděl by někdo, jak se to dělá když potřebuju mít víc různých čísel ve výběru typu_stránky?

Děkuji.
xyxy
Profil *
Dvě rovnítka, nemá být spíše jedno ? CO já teď píšu a dělám SQL dotazy, tak mi stačilo jedno :)
Ale bez záruky..
Taps
Profil
Sat@n
a nebylo by to lepší udělat takto
mysql_query("SELECT * FROM tabulka WHERE  typ_stranky  in ('1','2','3','11')");
Joker
Profil
Sat@n
mysql_query("SELECT * FROM tabulka WHERE  typ_stranky <= 3 AND typ_stranky == 11");

Takhle:
mysql_query("SELECT * FROM tabulka WHERE  typ_stranky <= 3 AND typ_stranky = 11");


Ale to stejně nevrátí žádný výsledek, protože neexistuje číslo, které by se rovnalo 11 a současně bylo menší nebo rovno než 3. Takže to asi mělo být takhle:

mysql_query("SELECT * FROM tabulka WHERE  typ_stranky <= 3 OR typ_stranky = 11");
nightfish
Profil
SELECT * FROM tabulka WHERE typ_stranky <= 3 AND typ_stranky = 11
vyber všechny sloupce z tabulky "tabulka" a řádky takové, kde typ_stranky je menší nebo roven 3 a zároveň typ stránky je roven 11

průměrný základoškolák ti řekne, že žádné takové číslo v oboru přirozených ani reálných čísel neexistuje...
Sat@n
Profil *
nightfish
A proč by neexistovalo? Potřebuju prostě vybrat všechny sloupce z tabulky tabulka, kde typ_stranky je 1, 2, 3 a 11
Sat@n
Profil *
Taps
Skvělý, díky funguje to.

Děkuji všem za pomoc.
Joker
Profil
Sat@n
A proč by neexistovalo?
To mi něco uniklo... můžete mi říct nějaký příklad čísla, které se rovná 11 a současně je menší nebo rovné 3?
ninja
Profil
mysql_query("SELECT * FROM tabulka WHERE typ_stranky <= 3 OR typ_stranky == 11");
Sat@n
Profil *
Joker
No to samozřejmě neexistuje, to máš pravdu, špatne jsem si přečetl co si psal.

Ale problém je díky
in ('1','2','3','11')
vyřešen.
Kajman_
Profil *
můžete mi říct nějaký příklad čísla, které se rovná 11 a současně je menší nebo rovné 3?

Leda tak 11 uložené jako varchar :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0