Autor Zpráva
maestorm
Profil
Zdravím,
před nějakou tou chvílí jsem se začal nořit v php a teď jsem ve fázi zkoušení skriptů a teď mi tento nefunguje a tak jsem rád, že se tu mohu zeptat těch zkušenějších co mi kde chybí a kde mám chyby...
(nemám tu XAMPP - kvůli nějaké chybičce tak to nemohu zkusit hned...)

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>scripts</title>
</head>
<body>
<FORM METHOD="Submit">
<INPUT TYPE="text" SIZE=5 NAME="Code"
VALUE="<?php echo $x['Code']; ?>">
<P><B>If you'll be approve you are offer to visit next page </B>:
<?php
if ($x['Submit'] > $y['Submit'] != 'Make')
{
$x['Code'] = "";
$y = "5";
echo "<a href='else.php'>next</a>";
}
else {
echo "you are not approved";
}
?>
<P><INPUT TYPE="submit" NAME="Submit" VALUE="Make">
</FORM>
</body>
</html>

má to dělat to, že po zadání "jistého" čísla, nebo intervalu čísel se zobrazí odkaz v opačném případě you are not approved

předem děkuji za pomoc a doufám, že Vás PROFI moc neobtěžuji...
krteczek
Profil
$_POST['Code'], $_POST['Submit'], ... ;)
maestorm
Profil
Stále mi tento skript nefunguje, i když jsem zadal, co jsi/jste mi napsal prosím Vás tedy o celé znění kódu děkuji!
DoubleThink
Profil *
Nemá cenu cokoliv upravovat. Tento script nefunguje, nebo je vytržený z kontextu a proto nefunguje.
Nauč se základy PHP a napiš si radši vlastní formulář.
Mimochodem - označovat se jako "BASIC PHP" není zrovna šťastné, vzhledem k tomu, že BASIC je programovací jazyk.
vandy
Profil *
<FORM METHOD="Submit"> naprostá konina ... bud method = "post" nebo method = "get"
maestorm
Profil
DoubleThink: Nemá cenu cokoliv upravovat. Tento script nefunguje, nebo je vytržený z kontextu a proto nefunguje.
Nauč se základy PHP a napiš si radši vlastní formulář.
Mimochodem - označovat se jako "BASIC PHP" není zrovna šťastné, vzhledem k tomu, že BASIC je programovací jazyk.

Tedy omlouvám se za ten BASIC i když je vidět že asi nevíš, že BASIC znamená především začátečník a za druhé žádal jsem o pomoc, ne o radu typu uč se základy, protože tohle je podle mě učení (že si zkouším skripty, poupravuji je a ptám se na tomto super fóru, kde mi mohou pomoci zkušenější programátoři)
Takže bych uvítal konkrétnější radu...
maestorm
Profil
vandy: <FORM METHOD="Submit"> naprostá konina ... bud method = "post" nebo method = "get"
Děkuji za "nápovědu", i když bych byl radši, kdyby jsi/jste místo výrazu konina napsal, proč to tam nepatří, co tam patří, kde seženu bližší informace, mám-li v kódu nějaké další chyby, jak celý skript vypadá,...
Ale stejně jsem vděčný i za tuto pomoc
vandy: Danou radu vyzkouším předem Vám tedy děkuji a přeji hezký den... VŠEM
DoubleThink
Profil *
protože tohle je podle mě učení (že si zkouším skripty, poupravuji je a ptám se na tomto super fóru, kde mi mohou pomoci zkušenější programátoři)
Ano, ale tvoje znalosti jsou pod hranicí odborné úrovně tohoto fóra. Takže ještě než se začneš ptát, nastuduj si elementární základy jazyka. Například ze zdrojů zmíněných zde.

i když je vidět že asi nevíš, že BASIC znamená především začátečník
No jo, jsem to ale hlupák...
maestorm
Profil
omlouvám se tedy za svou úroveň DoubleThinku a ohledně toho BASICU (nic se neděje i když to není zrovna na odborné hranici tohoto fóra) ;-)

a ještě jednou bych rád požádal o celé znění kódu (nevím přesně, na kterých místech "ta konina" nemá být)
děkuji...
maestorm
Profil
už mi to funguje ještě si trochu pohraju se šifrováním a bude vše OK...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0