Autor Zpráva
Radicz
Profil *
Zdravim všechny a prosím o radu.

Neví někdo jak udělat, nebo nemá někdo nějakej script který by dokazal zabalit adresar se soubory do zipu ? Na netu jsem našel pár scriptů, který se tvářily že by i mohli, ale nakonec ani jeden nefungoval. Doufam že se zde najde někdo kdo s tim má zkušenosti a poradí mi. Zatim děkuji za případné rady.
Matty
Profil
Radicz
Nevím, jak je to se zipováním adresářů (tj. aby se po rozbalení tam ten určitý adresář zobrazil), ale můžeš zabalit obsah adresářů - za pomocí funkce open_dir(), read_dir() a knihovny Zlib.
Alphard
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=77 676#11
srigi
Profil
Slo by to. Ale nepriamo. Otvoris novy prazdny archiv, vytvoris v nom novy prazdny adresar a nakoniec do archivu pridas jednotlive subory (destination nastavis na prazdny adresar.

ZipArchive::open
ZipArchive::addEmptyDir
ZipArchive::addFile
PAvel
Profil *
Ahoj..
tento problem me take zajima, mel by nekdo uz hotovy skript?
imploder
Profil
PAvel
tento problem me take zajima, mel by nekdo uz hotovy skript?
Já to zítra dodělám a pak budu mít. Ale určitě už to je někde k dispozici.
Alphard
Profil
mel by nekdo uz hotovy skript?
jestli se ti můj nezdá dost hotový, tak nevím, co ještě chceš...
imploder
Profil
PAvel
No jo, vždyť Alphardův skript je hotový. Tak v čem je problém?
PAvel
Profil *
pardon, ja se tam nekoukl..ten skript je napsany moc pekne..Mohl byc se jeste zeptat?jde zabalit take adresar primo na vzdalenem serveru a pak to stahnout?nebo se to musi prvne stahnout a potom zabalit?dik
imploder
Profil
PAvel
Samozřejmě to nejde. Mysli trochu - jde jen tak spustit nějakou proceduru na cizím počítači aniž by tam byla nainstalovaná? Ledaže se ti tam podaří propašovat nějaký virus, který to umožní. Pak je to ale stejná situace - prostě zipuje počítač, na kterém ty soubory jsou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0