Autor Zpráva
prem
Profil *
Zdravím,

používám fci imagepng a hází mi to tuto chybu:

Warning: imagepng() [function.imagepng]: gd-png: fatal libpng error: zlib failed to initialize compressor -- stream error in /home/home1/sweet-design_cz/public_html/adaptable2/admin/prima.php on line 548

Warning: imagepng() [function.imagepng]: gd-png error: setjmp returns error condition in /home/home1/sweet-design_cz/public_html/adaptable2/admin/prima.php on line 548

Warning: imagepng() [function.imagepng]: gd-png: fatal libpng error: zlib failed to initialize compressor -- stream error in /home/home1/sweet-design_cz/public_html/adaptable2/admin/prima.php on line 592


Znamená to, že na mém hostinu se nedá imagepng používat??

Díky!
bukaj
Profil
prem
Tohle by mohlo pomoci.
prem
Profil *
bohužel mi ten link nejede. Koukal jsem ale na nastavení hostingu a jestli tomu dobře rozumím tak by ta fce měl a normálně fungovat Odkaz
Nox
Profil
Zkusil bych napsal rovnou na podporu hostingu...nebo sem zkus dát více kódu
prem
Profil *
Ok zkusím napsat. Více kódu asi nemá smysl, protože takto stejně používám i imagejpeg a imagegif a ty fungují normálně. Díky za rady
bukaj
Profil
prem
bohužel mi ten link nejede
Už by měl, zapomněl jsem předtím odstranit doménu třetího řádu a cz je teď asi přetížená.

Stručně se tam píše to, že při použití kvality 9 a vyšší to vyhazuje tuhle chybu, takže zkusit použít kvalitu nižší. A jinak to vypadá na nějaký bug v GD, či zlib knihovně, s tím toho hoster asi moc neudělá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0