Autor Zpráva
PetrK
Profil
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, zda má někdo zkušenost s phpATM. Nemám s tím žádné zkušenosti, instaloval jsem to poprvé v životě. Snažil jsem se držet podle toho anglického manuálu co jsem si tak nějak trochu přeložil, instalace proběhla na poprvé a OK, vše funguje jak má ale až na jednu věc.

Potřeboval bych zakázat download neregistrovanému návštěvníkovi, prostě pokud na tu stránku někdo přijde tak aby bez registrace nemohl stáhnout žádný soubor. Defaultně je nastaveno že neregistrovaný nemůže provádět upload ale bohužel download ano. V administrátorském rozhraní jsem nic nenašel, mohu tam povolovat nebo zakazovat download již registrovaným uživatelům, ale není tam žádné nastavení pro neregistrované.

Prosím berte mě jako naprostého laika v PHP, teprve jsem se začal trochu něco učit. Nad tímhle již trávím třetí den a nemůžu na to přijít. Při instalaci jsem dle manuálu nastavil u všech složek a souborů chmod 777. Předpokládám že asi bude potřeba tedy u nějakého souboru nebo složky nastavit jiný chmod, nebo něco přepsat v nějaké z těch souborů.... Jestli to někdo zná, prosím nakopněte mě správným směrem. Našel jsem na netu sice forum zabývající se přímo phpATM ale v angličtině, tam se nějak nedomluvím :-)

Předem moc děkuji
Petr
PetrK
Profil
Vyřešeno, nastavení která jsem potřeboval se dělají ve složce "include" v souboru "conf.php". Přesně to jsem potřeboval vědět, nakonec jsem se k tomu dopátral na foru k phpATM které je sice v angličtině ale nějak se mě podařilo to přelouskat :-)

Hezký zbytek víkendu
Petr
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0